BAŞKAN AYDINER BATERİSİ İLE GENÇLİK YILLARINA DÖNDÜ

Posted By on 18/04/2012

Gençlik yıllarında kurduğu müzik grubunda bateri çalan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner yıllar sonra ilk kez, binlerce Bayrampaşalının katılımıyla gerçekleşen ‘’23 Nisan Çocuk Şenliği’’ kapsamında sahne aldı.

Bayrampaşada yaşayan ve müziğe yatkınlığı olan gençlerin bir araya gelip kurduğu ‘’BAYRAMPAŞA GENÇLİK ORKESTRASI’’ ile sahneye çıkan başkan Aydıner çalınan bütün parçalara eşlik etti.

Balkan Ezgileri Başkan Aydıner’in Bagetlerinden Çıktı

Bayrampaşa gençlik orkestrası ile sahneye çıkan Başkan Aydıner balkan ezgilerinden oluşan repertuarda baterisi ile Bayrampaşalılara unutulmaz bir akşam yaşattı.Bayrampaşa gençlik orkestrasının müziğe yatkınlığı olan Bayrampaşalı gençlerden kurulduğunu belirten Başkan Aydıner,’’ Bayrampaşa Belediyesinin başkanı olarak gençlerimize iyi örnek olduğumu düşünüyorum. Gençlik yıllarımda kurduğumuz ‘’ sefiller’’  adlı müzik grubu ile uzun yıllar sanatın içinde oldum.Siyasetle beraber fırsat buldukça müzik ile bir araya gelmeye çalışıyorum.Bu akşamda bunlardan biriydi.Sanat hayatımızın bir parçası.Hangi mesleği icra edersek edelim sanatın içinde olalım’’ dedi.

%d blogcu bunu beğendi: