MELİKGAZİ BELEDİYESİ KAPALI PAZAR YERİ’Nİ BAKAN YILDIZ AÇTI

Posted By on 07/08/2010

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Melikgazi Belediyesi’nce yaptırılan çok amaçlı Pazar Yeri’nin açılışına katıldı.

Açılışa, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın yanı sıra TBMM Başkan Vekili Sadık Yakut, Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya, Kayseri Valisi Mevlüt Bilici, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, İl Emniyet Müdürü Cuma Ali Aydın, Melikgazi Kaymakamı Nusret Dirim, Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, Hacılar Belediye Başkanı Ahmet Herdem,  İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol, Belediye Daire Başkanları, Belediye Müdürleri, Mahalle Muhtarları ile  çok sayıda vatandaş iştirak etti.

Pazaryeri, Basketbol Sahası, Otopark ve Kurban Kesim Yeri

Mahalle halkının isteği üzerine yapımı gerçekleştirilen uzay çatı sistemli Üstü Kapalı Semt Pazar Yeri’nin çok amaçlı olduğunu belirten Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ?Bu semt Pazaryeri haftanın bir günü pazaryeri olarak hizmet verecek olup, diğer günler üstü kapalı basketbol sahası, semt otoparkı ve kurban bayramlarında kurban kesim yeri olarak hizmet verecektir. Planlı gelişimin bir örneği olarak sosyal ve kamusal yapılara önem veriyoruz. İldem?liler Melikgazili olmanın farkını yaşamaktadırlar. Çünkü 4 açılış ile bir temel atma törenini gerçekleştiriyoruz? dedi.

%d blogcu bunu beğendi: