İNEGÖL BELEDİYESİ “BASIN HALKLA İLİŞKİLER”DE GÖREV DEĞİŞİMİ

Posted By on 22/12/2010

2007-2010 yılları arasında Bursa’nın İnegöl Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Birimi’nin sorumluluğunu başarı ile üstlenen ve bir süre önce Kamu Personel Seçme Sınavı’ndan geçerek Edirne Lisesi’ne Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak atanan Ayhan Bayraktar için İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş tarafından veda yemeği verildi.

YENİ SORUMLU AHMET BAYHAN

Yemeğin ardından bir konuşma yapan Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ?Ayhan Bayraktar, ilahiyat fakültesi mezunu, geçmişte özel bir okulda öğretmenlik ve idarecilik yapmış bir arkadaşımız. Ayhan Bayraktar, hizmet alımı şeklinde müteahhit üzerinden çalışanımızdı. Böyle olmasına rağmen, ben şahidim ki, gece gündüz mesai mefhumu olmadan cansiperane bir şekilde bu işlerle alakalı gayret gösterdi. Hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyorum? derken Basın Halkla İlişkiler Birimi’nin yeni sorumlusunun Ahmet Bayhan olduğunu açıkladı.

Konuşmaların ardından Başkan Aktaş, Ayhan Bayraktar’a teşekkür plaketi verip, bir de İnegöl’ü simgeleyen tablo hediye ederken, basın halkla ilişkiler çalışanları da bir teşekkür plaketi verdi.

%d blogcu bunu beğendi: