Eğitim – Öğretim

NİLÜFER HUZUR’A DOĞRU

NİLÜFER-ALTINMAKAS-HUZUREVİ-2

Nilüfer Belediyesi Huzurevi’nde sona doğru   Sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında Nilüfer’e bir huzurevi kazandırmak isteyen Nilüfer Belediyesi, bu hedefini yaşama geçirmek için gün sayıyor. Nilüfer Belediyesi’nin, hayırsever Altınmakas  ailesinin katkılarıyla ilçeye kazandıracağı huzurevinin inşaatında  artık  sona...

ŞİŞLİ’DE KARNE HEYECANI

3

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Şişli’de de öğrenciler karnelerini alarak yarıyıl tatiline girdiler.

ÇANKIRI’DA EĞİTİM SEFERBERLİĞİ

çankrırı-eğitim

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, ''Her Yıl Her Okula Bir Proje'' uygulaması kapsamında yapılan destekleri incelemek için bazı ilköğretim okulları ve liseleri ziyaret etti.

KONYA’NIN BİLİM MERKEZİNE BÜYÜK İLGİ

konya.bilim_merkezi

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Türkiye’nin TÜBİTAK destekli ilk Bilim Merkezi’ni hizmete girdiği ilk yılında 72 bin 881 kişi ziyaret etti.

EĞİTİME DESTEĞE KIŞ ENGEL OLAMADI

Uluslararası-Murad-Hüdavendigar-Lisesi

Türkiye’nin tek çatı altında toplanan en büyük okulu, Osmangazi Belediyesi’nin olumsuz hava şartlarına rağmen eğitime destekteki kararlılığı sayesinde tüm hızıyla yükseliyor.

RİZE BELEDİYE BAŞKANI ÇOCUKLARLA KİTAP OKUDU

Untitled-1

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize’de Eğitime Nitelik Kazandırma Projesi’ne (RENK) destek olmak amacıyla Atatürk İlkokulu’nda öğrencilerle bir araya geldi. Başkan Kasap, öğrencilerle birlikte kitap okudu.

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR PERSONELİ İŞARET DİLİ ÖĞRENİYOR

DENİZLİ-İŞARET-DİLİ

Engellilerin yaşamlarını kolaylaştırmak için yaptığı uygulama ve yatırımlarla Türkiye'ye örnek olan Denizli Büyükşehir Belediyesi, engelli vatandaşlarla iletişim kanalını geliştirmek için gönüllü personeline işaret dili eğitimi veriyor.

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME DEV KATKI

11-ilçeye-11-okul-protokol-imza-

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın, göreve geldikten hemen sonra sözünü verdiği ’11 İlçeye 11 okul’ projesi hayata geçiyor. Projenin hayata geçmesi için ilk adım atıldı.

   Beat diabetes   Diabetes diet