RSSTüm yazılar - "Eğitim – Öğretim" Kategorisi

GAZİANTEP’İN KALKINMASI İÇİN “PROJEDE GÜÇ” BİRLİĞİ

GAZİANTEP’İN KALKINMASI İÇİN “PROJEDE GÜÇ” BİRLİĞİ

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Gaziantep Üniversitesi Rektörü Yavuz Coşkun, üniversite-belediye işbirliğiyle hazırlanacak ve kenti kalkındıracak projeler yapmak için ortak protokol imzaladı.

ÇEKMEKÖY’DEN BİR BOT 1 MONT

ÇEKMEKÖY’DEN BİR BOT 1 MONT

Çekmeköy Belediyesi ve Çekmeköy Kent Kent Konseyi tarafından hazırlanan 1 Bot 1 Mont projesi kapsamında, Çekmeköylü öğrencilere kışı sıcak geçirecekleri bot ve mont hediye edildi.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ’NİN YENİ PROJELERİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ’NİN YENİ PROJELERİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Süleymanpaşa Belediyesi ile İstanbul Teknik Üniversitesi işbirliğinde hazırlanan Süleymanpaşa Belediyesi yeni hizmet binasının 20 projesi Tekira AVM’de açılan sergi ile görücüye çıktı

Denizli Büyükşehir Belediyesi "Çevre Kirliliği Eğitimi" Verdi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi “Çevre Kirliliği Eğitimi” Verdi.

Bilgi Evi ve Kurs Merkezi’nde verilen eğitimde, çocuklara Çevre Temizliği, Küresel Isınma, Ekosistem, Yenilenebilir Enerji ve Geri Dönüşüm konuları anlatıldı.

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR'DEN MESLEKİ REHPERLİK

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR’DEN MESLEKİ REHPERLİK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Gez –Gör Meslek Tanıtım Günleri Programı kapsamında Cahit Elginkan Anadolu Lisesi’nde okuyan 50 öğrenci, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni gezdi.

ÇORUM’DA OKUMA YAZMA BİLMEYEN KALMAYACAK

ÇORUM’DA OKUMA YAZMA BİLMEYEN KALMAYACAK

Çorum Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezleri (KKSM) okuma yazma öğrenmek isteyen kadınların rağbet gösterdiği bir eğitim yuvası haline geldi

KİTAP GÜNLERİ’Nİ 7 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ

KİTAP GÜNLERİ’Nİ 7 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ

  Nilüfer Belediyesi ve Siyah Beyaz Yayınları tarafından düzenlenen Nilüfer Kitap Günleri Bursalılardan yoğun ilgi gördü. Yaklaşık 7 bin kişinin ziyaret ettiği Kitap Günleri geleneksel hale getirilecek.   Nilüfer Belediyesi ve Siyah Beyaz Yayınları tarafından Nilüfer’de düzenlenen Kitap Günleri okurları, ünlü yazarlar ve kitaplarla buluşturdu. 29 Kasım’da başlayıp 7 Aralık’a kadar açık kalan Kitap Günleri […]

 SİVEREKLİ ÇOCUKLAR DÜNYA İLE YARIŞACAK

SİVEREKLİ ÇOCUKLAR DÜNYA İLE YARIŞACAK

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç Siverek’te yeni yapılan Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 200 Yatak Kapasiteli Pansiyon ve Sentetik Çim Sahanın açılışlarını gerçekleştirdi.

MALTEPE BELEDİYESİ'NDEN ÇOCUKLARA 'BENİM ÇÖPÜM' ETKİNLİĞİ

MALTEPE BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARA ‘BENİM ÇÖPÜM’ ETKİNLİĞİ

Maltepe Belediyesi ve Marmara Eğitim Kurumları işbirliğiyle bu yıl ikinci kez düzenlenen “Benim Çöpüm” etkinliği ile anaokulu öğrencilerine geri dönüşüm eğitimi veridi

ENGELLİ ÖĞRENCİLERİN AKVARYUM HEYECANI

ENGELLİ ÖĞRENCİLERİN AKVARYUM HEYECANI

Engellilere yönelik etkinliklerini aralıksız sürdüren Sultangazi Belediyesi, ilçedeki özel eğitim öğrencilerine Akvaryum gezisi düzenledi.