Posts Tagged: Ankara Büyükşehir Belediyesi

EMİTT’TE SANAL ANKAPARK TURU

EMİTT-ANKAPARK

Emitt Fuarı’nda, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından oluşturulan dev stant, yerli ve yabancı katılımcıların yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor.

ANKARA’NIN TELEFERİK HATTI

ANKARA-TELEFERİK

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Yenimahalle-Şentepe arasında hizmet veren teleferik hattının 2.etap yapım çalışmaları kapsamında kılavuz halatlar helikopter yardımıyla çekildi.

CİTEX 2014 BİLİŞİM FUARINDA ‘AKILLI KENTLER’ TANITILDI.

fuar2014_3

Bilişim Fuarı 2014CITEX’ 2014 Ankara Bilişim Fuarı 9 Kasım 2014 Pazar Günü akşamına kadar Başkent bilişim meraklılarının ziyaretine açık olacak. Ankara Büyükşehir Belediyesi Standı ve Hizmet Tanıtımları İlgiyle İzlendi.

MOGAN’I KURTARMA HAREKATI

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, BAKANLIKLAR VE GÖLBAŞI BELEDİYESİ, YAŞANAN KURAKLIK NEDENİYLE SU SEVİYESİ DÜŞEN MOGAN GÖLÜ’NÜN KURTARILMASI, REHABİLİTESİ VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ İÇİN ORTAK BİR PROTOKOLE İMZA ATTI           Ankara...

Avrupa Ödüllü Kentler Birliği Ankara’da Toplandı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapılan Avrupa Ödülü Kazanan Kentler Birliği 2014 yılı Genel Kurulu ve Gençlik Komitesi Toplantısı’nın açılışının ardından, Başkan Melih Gökçek, projelerini anlatan bir sunum gerçekleştirdi....

MELİH GÖKÇEK KIYAMETE KADAR BAŞKAN KALMAYACAK!

Hüseyin Çelik: Kurumlar baki şahıslar fanidir.

ANKARA’DA BELEDİYELER KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Başkent Ankara beyaza büründü.

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜNÜ DÜZENLEYENLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

Belediye hasar tespiti yaptı.

   Beat diabetes   Diabetes diet