Güncel Haberler

EMITT1KF1480

ÇORUM TANITIMI İÇİN STANTLAR TEK TEK ZİYARET EDİLEREK SEYAHAT ACENLARI, TUR OPERATÖRLERİ VE SEKTÖR ÜST DÜZEY TEMSİLCİLERİ İLE GÖRÜŞMELER GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

BİTLİS İHLASİYE MEDRESESİ TEMASI İLE EMIIT’TE

BİTLİS-EMİTT

Bitlis’in tarihi, turistik ve kültürel değerlerini yansıtan Bitlis Standı, ‘İhlasiye Medersesi’ teması ile birlikte ziyaretçilerin ilgisini çekti.

EMİTT’TE SANAL ANKAPARK TURU

EMİTT-ANKAPARK

Emitt Fuarı’nda, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından oluşturulan dev stant, yerli ve yabancı katılımcıların yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor.

‘İNSANLIĞIN ORTAK MİRASI BURSA’ EMITT FUARINDA

VALİ-MÜNİR-KARAOGLU

Bursa EMITT 2015’te ‘İnsanlığın Ortak Mirası Bursa’ temasıyla tanıtımı yapılıyor. Temanın bileşenleri, Bursa Uluşehir, UNECSO ve EHTTA. Şehir Logosuyla göz dolduran Bursa Valiliği, turizm atağına devam ediyor.

EMITT FUARI 2015

EMITT-VALİ-VASİH-ŞAHİN

EMITT, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 19’uncu kez kapılarını ziyaretçilere açtı

CEYHAN’A PETROL AKIYOR

CEYHAN

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ceyhan Enerji İhtisas Endüstri Bölgesi’nin bir an önce faaliyete geçirilerek, Adana-Ceyhan’a akan petrolün işlenip petro-kimya ürünlerine dönüştürülmesi ve buradan ihraç edilmesi gerektiğini kaydetti.

MUĞLA KARBON AYAK İZİ İÇİN PROTOKOL İMZALADI

karbon-ayak-izi

Muğla Büyükşehir Belediyesi ile Güney Ege Kalkınma Ajansı arasında “Karbon Ayak İzi” projesinin protokol imzaları atıldı.

BEYLİKDÜZÜ’NDE TAPU SEVİNCİ

BEYLİKDÜZÜ-Megakent-Tapu-Teslim-Töreni

Beylikdüzü Belediyesi, bürokratik engelleri ortadan kaldırdı. Uzun yıllardan beri tapularını alamayan Megakent sakinleri, belediye yönetiminin detaylı çalışmaları sonucu hakları olana kavuştu

   Beat diabetes   Diabetes diet