Ana SayfaGüzel Bir Türkiye15 Yıllık güzel bir yolculuk

15 Yıllık güzel bir yolculuk

15 Yıllık güzel bir yolculuk

Dile kolay 141 sayı…

Biz şimdi kendi kendimize bile ‘ilk sayımızı çıkardığımız gün daha dün gibi’ diyoruz. Her birini büyük bir heyecanla hazırladığımız, her biri için büyük özen gösterdiğimiz, pek çok hassasiyet nedeniyle her birini çok ince bir çizginin üzerinden pür dikkat geçerek baskıya gönderdiğimiz tam 141 sayı…

Bu 141 sayı boyunca sabahladığımız geceler, herkes tatildeyken ofiste geçirdiğimiz bayramlar, baharın pırıl pırıl bir güneşle geldiği ilk hafta sonları, matbaadan dergimizin gelmesini sabırsızlıkla beklediğimiz gün doğumları öyle çok ki. Bazı anların bizde yeri, değeri, izi çok başka. 141 sayı boyunca biriktirdiğimiz bütün anıları özenle saklıyoruz ve hepsi için ayrı ayrı minnettarız hayata.

Türkiye’nin her köşesinin daha güzel olması, her kentte hatta her köyde hayatın çok daha güzelleşmesi için çıktığımız bu yolda güzele ulaşmanın yolunda yürümeye emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Özelkalem Dergisi’ni yıllardır yerel yönetimlerin birbirleri arasındaki en etkin iletişim mecrası olarak tasarlıyor ve Türkiye genelinde bütün kentlere ulaştırıyoruz.

Yerel yöneticiler arasında sağlam ve tarafsız bir iletişim köprüsü olmak, yerel yönetimleri akademisyenlerle ve özel sektörle bir araya getirerek güzel sonuçlara varmak amacıyla her sayıda çok özel dosyalar hazırlıyoruz.

Belediye Başkanlarının ve Valilerin bizi arayarak Özelkalem Dergisi’ne görüş vermek istemesinden büyük mutluluk duyuyoruz. İşimizi büyük sorumlulukla, yerel yönetim alanındaki en etkin isimlerin de danışmanlığında yürütüyor, dünyanın başka kentlerinde de yerel yönetim odaklı etkinliklere katılarak uluslararası vizyonu yakından takip ediyoruz. Dünyanın en nitelikli yerel yönetim mecrası olmak üzere ne gerekiyorsa yapıyor, en zorlu yatırımları gerçekleştirmek için bile cesaretle çalışıyoruz.

Çok değerli yerel yöneticilerimiz çalışmalarını hem diğer yerel yöneticilerle hem de bütün okurlarımızla paylaşma imkanını Özelkalem Dergisi’nde ve Özelkalem.TV’de kolaylıkla bulabiliyor. Bundan sonra da bulmaya devam edecek. Başkanlarımız Özelkalem Dergisi’ni kendi mecrası gibi kullanabiliyor, başka kentlere, başka yerel yöneticilere, özel sektöre, akademisyenlere kentleri adına seslenebiliyor. Yola çıkış motivasyonumuz olan Güzel bir Türkiye hayali ile kentlerimize güzel bir gelecek bırakma yolunda başkanlarımızla birlikte yürümeye devam ediyoruz.

Bazen çok değer verdiğiniz bir kişiden gelen küçük bir teşekkür ya da tebrik bile

bütün dünyayı çekip çevirecek gücü kendinizde bulmanızı sağlar.

Şimdi Belediye Başkanlarımızın Özelkalem Dergisi hakkında söylediklerine

bakıyorum da bütün o yorgunluklara, strese, fedakarlıklara değer…

Sevgim ve saygımla,

Özelkalem Yerel Yönetim Ağı,

Güzel bir Türkiye Projesi,

Özelkalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri Kurucusu

Güzel Bir Türkiye Instagram: https://www.instagram.com/guzelbirtur

Resmi web sitesi: http://guzelbirturkiye.com/

►Instagram: https://www.instagram.com/erengulbile

►Twitter: https://twitter.com/ebilenser

►Linkedin: https://www.linkedin.com/in/erengul-b

►erengulbilenser@epr.com.tr

Özelkalem Türkiye’nin Yerel Yönetim Ağı

Özelkalem Dergisi 15. Yıl Özel Sayısı’nı Gururla Sunar..  ►Abone ol

►İzle Türkiye!  ►Abone ol 

Özelkalem tv Türkiye’nin ilk yerel yönetim televizyonu Özelkalem.tv, yerel yönetimlerin tarafsız, yaygın, katılımcı, etkin mecrası olmak üzere kuruldu. Bütün yerel yöneticilerin kendi televizyonu gibi görebileceği, bütün kentlerin kendini gösterebileceği bir televizyon kanalı. #özelkalem#yerelyönetim#belediyebaşkanları

 

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER on Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci on Origami ile kağıttan mucizeler