Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2018-10-09 11:55:33Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comunixþ"Nd


Tokyo Valisi Yuriko Koike ve Paris Belediye Başkanı Anne Hidalgo, Paris’te Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları üzerine bir sempozyuma ev sahipliği yaptı. Sempozyumun ardından, iki lider, Paris ve Tokyo Büyükşehir Belediyeleri arasında Olimpik ve Paralimpik İşbirliği Anlaşması imzaladı.


1. Anlaşmanın hedefleri
Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarının başarısını güvence altına almak için politikaları ve tedbirleri desteklemek ve 2020 ve 2024 Oyunlarına öncülük eden girişimleri kararlılıkla sürdürerek geleceğe değerli bir miras bırakmak.

2. Anlaşmanın İçeriği
Olimpik ve Paralimpik Oyunlar (spor), çevre, kültür, turizm ve daha pek çok alanda politikaların ortak değişimi ve ortak tanıtımının yapılması, deneyim ve uzmanlığın bu amaçlarla paylaşılması.

Paris ve Tokyo şehirleri, sektördeki aktörler arasındaki ilişkileri ve etkileşimleri kolaylaştırarak yeniliği desteklemek için aktif bir işbirliği kurmayı karşılıklı olarak taahhüt etti.

Detaylar için bağlantı: www.metro.tokyo.jp/english/topics/2018/documents/20181106.pdf

Haber: Fabrique A – Brüksel

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Sivas Büyükşehir Oluyor...