Ana SayfaSosyal sorumlulukEskişehirli Gençler Doğa Yürüyüşü İle Bir Araya Geldi

Eskişehirli Gençler Doğa Yürüyüşü İle Bir Araya Geldi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi açtığı ücretsiz kurslar ve yürüttüğü projeler ile gençlere büyük önem veriyor. Eskişehirli gençlerin boş vakitlerini daha verimli değerlendirebilmesi için birçok etkinlik düzenleyen Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi, düzenlediği doğa yürüyüşü ile gençleri şehrin stresinden uzaklaştırıyor.

Doğa Yürüyüşü İçin 45 Katılımcı Bir Araya Geldi

Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi, gençlerin hem spor yapmasına hem de kaliteli bir zaman ile sosyalleşmesine yardımda bulunmak amacıyla bir etkinlik düzenledi. Bu etkinlikte gençlerle beraber yürüyüş yapıldı. Daha önce kentin birçok noktasında çeşitli etkinlikler yapılmıştı. Bu sefer doğa yürüyüşü etkinliği dolayısıyla planlama Bozüyük Kozpınar Köyü’nde gerçekleştirildi. Mezitler Bölgesi’nde uzman rehberler liderliğinde 15 kilometrelik parkur tamamlandı. Yürüyüşe 45 katılımcı katıldı ve şehrin stresinden uzak doğa ile baş başa bir gün geçirdiler.

Şehir merkezindeki etkinliklerin yanı sıra gençleri doğayla da buluşturmak istediklerini söyleyen Büyükşehir Belediye yetkilileri, katılımcılardan istek geldiği süre boyunca doğa yürüyüşlerinin devam edeceğini aktardı. Bir sonraki yürüyüş ise 2020 yaz aylarında yapılacak. Tarih ve bölge bilinmiyor.

 

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER on Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci on Origami ile kağıttan mucizeler