Özelkalem Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Körfez İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen Kurucular Kurulu toplantısına katılım sağladı, teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

AK Parti Körfez İlçe Başkanlığı’nda Kurucular Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. İlçe Başkanlığı toplantı salonunda yapılan buluşmada; AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt ve Kurucular Kurulu Üyeleri yer aldı.

CEMİL YAMAN: “BÜYÜK ONUR DUYUYORUM”

Kurucular Kurulu istişare toplantısında konuşma yapan Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman: “Her kademesinde görev yapan siz değerli kurucular kurulumuzla bir arada olmaktan büyük onur duyuyorum. Göstermiş olduğunuz emekler, fedakârlıklar asla unutulmayacaktır. Allah hepinizden razı olsun.

HER ZAMAN BİR VE BERABER OLACAĞIZ

31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde teşkilat olarak; Belediye Başkan adayımız Şener Söğüt, Mevcut Belediye Başkanımız İsmail Baran ve siz değerli dava arkadaşlarımızla birlikte elimizi taşın altına koyacağız. Allahın izniyle bu seçimden ilçemiz zaferle çıkacaktır. Her zaman bir ve beraber olacağız” dedi.

BAŞKAN BARAN: “İLK GÜNKÜ AŞKLA”

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran teşkilat üyelerini önce selamladı ardından konuşmasına başladı. İsmail Baran; “AK Parti; kırgınlıkların, küskünlüklerin, bölünmelerin olmadığı bir hizmet aşkının hikâyesidir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan kimi belirtirse, hangi yolu gösterirse Allah’ın izniyle bizler de o yoldan yürümeyi şimdi olduğu gibi sürdüreceğiz. Allah birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim etsin. Milletimize hizmet yolunda gece gündüz demeden fedakârca çalışan, çabalayan teşkilat mensuplarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. İlk Günkü Aşkla “Durmak Yok, Yola Devam” ifadelerini kullandı.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Yücel Yılmaz, öğrencilerle otobüse bindi, destek sözü verdi