AK Parti, başkanlar için oluşturulan dosyaları raftan indirdi. Yerel seçime yönelik hazırlık kapsamında yapılan anketle belediye başkanlarının başarı karnesini çıkarıyor.

Sabah’tan Eda Işık’ın haberine göre AK Parti’de yerel seçimlere yönelik çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. AK Parti Genel Merkezi’nde her bir belediye başkanı için oluşturulan dosyalar raftan indirildi.

Belediye başkanlarının göreve geldiklerinden bu yana gerçekleştirdikleri icraatlar başta olmak üzere performansları mercek altına alındı. Belediye başkanının bütçesini nasıl kullandığı, seçim vaatlerinin ne kadarını gerçekleştirdiği inceleniyor. AK Parti ayrıca saha araştırması da yapıyor. Bu kapsamda 100 soruluk bir anket hazırlandı. Ankette halka “Hangi hizmetlerden memnunsunuz, hangilerinden memnun değilsiniz” soruları yöneltiliyor.

İhtiyaca cevap vermeyen başkanlarla yollar ayrılacak

Anketlerde belediye başkanlarının icraatlarının yanı sıra giyim kuşamına kadar en ince detaylara ilişkin sorular da yer alıyor. Başkan Erdoğan’ın talimatı ile başlatılan “gönül belediyeciliği” seferberliğine belediye başkanlarının katkıları yine bu anketlerle ölçülüyor. Milletle gönül bağı kuramayan, milletin ihtiyaçlarına cevap veremeyen, AK Parti’nin hizmet politikalarına ayak uyduramayan isimlerle yollar ayrılacak.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Iğdır Belediyesinden Gül Dikimi Çalışması