Ana SayfaBelediyeAnkara Büyükşehir Belediyesinden çevrimiçi drama dersi

Ankara Büyükşehir Belediyesinden çevrimiçi drama dersi

Ankara Büyükşehir Belediyesi, pandemi sürecinde sanata ve sanatçıya verdiği desteği online eğitimlerle sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Başkent Tiyatroları bu kapsamda 8 Ocak 2021 tarihinden itibaren online drama derslerine başlıyor. Zoom üzerinden gerçekleştirilecek online eğitimlere katılmak isteyen Başkentliler, 30 Aralık tarihine kadar “abbtiyatrolari@ankara.bel.tr” mail adresi üzerinden başvuruda bulunabilecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, pandemi sürecinde de sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor.

Sanata ve sanatçıya desteğini bu süreçte de sürdüren Büyükşehir Belediyesi Başkent Tiyatroları yeni yılda yeni bir projeyle sanatseverlerin karşısına çıkıyor. 8 Ocak 2021 tarihinden itibaren Başkent Tiyatroları zoom üzerinden drama eğitimlerine başlıyor.

7’DEN 70’E HER YAŞ GRUBUNA DRAMA DERSİ

Online dersler ile hem boş vakitlerini değerlendirmek isteyen hem de oyunculuk konusunda kendini geliştirerek meslek sahibi olmak isteyen 7’den 70’e Başkentliler bu eğitimlere katılabilecek.

Başkent Tiyatroları Drama Eğitmeni Yıldız Gülmez tarafından zoom üzerinden yapılacak derslerde oyundan ritime, canlandırmadan yaratıcı düşünme ve yazmaya kadar birçok dalda ücretsiz eğitim verilecek. 10 hafta süreyle online ortamda devam edecek drama eğitimleri;

-“9-10 Yaş Grubu” için Cumartesi günleri 12.00-13.00 saatleri arasında,

“11-12 Yaş Grubu” için Cumartesi günleri 13.30-14.30 saatleri arasında,

“17 yaş ve üzeri Yetişkin Grubu” için de Cuma günleri 19.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

KAYIT BAŞVURULARI BAŞLADI

Sınırlı kontenjanlı gruplar halinde verilecek drama eğitimine katılmak isteyenler başvurularını, 30 Aralık 2020 tarihine kadar abbtiyatrolari@ankara.bel.tr mail adresi üzerinden yapabilecek.

Her hafta gerçekleştirilecek drama eğitimlerine katılmak isteyenlerden çocuk grubunda olanlar ebeveyn izni ile birlikte kimlik ve iletişim bilgilerini, yetişkin sınıfına girenler ise öz geçmişlerini internet adresine göndererek kayıt başvurusunda bulunabilecek.

Simit camekanı projesiyle, Ankara Büyükşehir Belediyesi Ankara’da engelli vatandaşları ekonomik olarak desteklemeyi ve hayata kazandırmayı amaçlıyor. | TIKLAYIN

BENZER HABERLER

3 YORUMLAR

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER Açık Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci Açık Origami ile kağıttan mucizeler
Araç çubuğuna atla