Ana SayfaBelediyeDenizli Büyükşehir Belediyesi Spor Kursları Kayıtları Başlıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi Spor Kursları Kayıtları Başlıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından 7’den 70’e herkese spor yaptırmak için düzenlediği 22 farklı branşta spor kursları kayıtları başlıyor. Denizli Büyükşehir Belediyesinin yıl boyu vatandaşlara ücretsiz olarak sunduğu spor kursları kapsamında yeni dönem “Spor Kursları” kayıtları başlıyor.

Özellikle çocukların ve gençlerin zihinsel ve bedensel gelişimleri ile sosyalleşmelerine katkı koymak, ayrıca yeteneklerini ortaya çıkarmak amacıyla hayata geçirilen yeni dönem spor kurslarında 22 farklı spor branşı yer alacak. Bu kapsamda atletizm, badminton, bale, basketbol, buz pateni, cimnastik, güreş, judo, karate, kayak, masa tenisi, nefes egzersizi, okçuluk, pilates, satranç, tekvando, tenis, voleybol, yoga, yüzme, zumba ve zumba kids spor branşları vatandaşların beğenisine sunulacak. 22 Ocak 2024 Pazartesi günü saat 08.30’dan itibaren başlayacak kurs kayıtları Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi üzerinden “Spor Kursları Başvuru Formu” doldurularak çevrimiçi yapılacak.

Yüzme kursu kayıtları ise 29 Ocak’tan itibaren başlayacak. İncilipınar Kapalı Yüzme Havuzu, Karahasanlı-Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu, Kayıhan Kapalı Yüzme Havuzu, Anafartalar-Dokuzkavaklar Kapalı Yüzme Havuzu kayıtlarının 29 Ocak Pazartesi günü, Acıpayam Kapalı Yüzme Havuzu, Çivril Kapalı Yüzme Havuzu, Honaz Kapalı Yüzme Havuzu ve Tavas Kapalı Yüzme Havuzu’nda yapılacak yüzme kursu için kayıtlarının ise 30 Ocak Salı gününden itibaren yapılacağı belirtildi.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER Açık Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci Açık Origami ile kağıttan mucizeler
Araç çubuğuna atla