Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Liseler Arası Tenis Turnuvası sona erdi. Dereceye giren öğrencilere madalyalarını veren Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Büyükşehir, sporun her branşında gençlerin yanında yer almaya devam ediyor dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve 9 lisenin katılım gösterdiği Liseler Arası Tenis Turnuvası final karşılaşmalarının ardından sona erdi.

Şanlıurfa Spor Lisenin birinci, Yükseliş Kolejinin de ikinci olduğu turnuvanın kapanış törenine katılarak gençleri tebrik eden Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Sporun her alanında gençlerimizin yanındayız dedi.

Turnuvada derece alan takımın bölge şampiyonasında Şanlıurfa’yı temsil edeceğini de sözlerine ekleyen Başkan Çiftçi, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyemiz tarafından düzenlenen Liseler Arası Tenis Turnuvası’na katılım gösteren tüm gençlerimizi tebrik ediyorum. Bilindiği gibi gençlere yatırımı her zaman ön planda tutan bir anlayışla bu kez teniste güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. Zira tenis önemli bir spor ve bireysel anlamda kişinin kedini geliştirdiği, dinlendiği ve konsantre olduğu bir spor dalı. Bununla birlikte Şanlıurfa’da Tenis Dünyası dediğimiz güzel bir projeyi gerçekleşiyoruz. Bu proje ile birlikte deneyimlerini daha da arttıracak gençlerimiz sayesinde teniste de Şanlıurfa’yı ön plana taşımayı hedefliyoruz. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak tenisin yanı sıra basketbol, futbol, voleybol ve yüzme bir çok spor alanına önem vermekteyiz. Kültür Sosyal İşleri Daire Başkanlığı Spor Şube Müdürlüğümüz bu alanda güzel çalışmalar yürütüyor. Ben turnuvada emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum diye konuştu.

06122016174246-3

Ardından gençlere madalyalarını sunan Başkan Nihat Çiftçi, sporcularla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Bilecik Belediyesi yeni ek hizmet binası hizmete sundu