Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, geleneksel hale getirdiği esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleriyle birlikte her fırsatta Tokat esnafını ziyaret eden Başkan Eroğlu, istişarelerde bulunarak talepleri dinliyor.

BAŞKAN EROĞLU; “İNSANIMIZA AŞ VEREN TÜM ESNAFIN YANINDAYIZ”

Niksar yolu kavşağı bölgesinde ki esnafları ziyaretinde Tokat’ta hayata geçen ve 2017 yılında faaliyete geçecek projeler hakkında da esnafı bilgilendiren Başkan Eroğlu, “Tokat’ın gelişmesinde esnaf kardeşlerimin çok büyük katkısı vardır. Biz her zaman esnafımızın yanındayız. Çünkü Tokat’ı birlikte şehir haline getirdik ve yine birlikte geliştireceğiz. Her fırsatta esnaf kardeşlerimle bir araya gelip muhabbet etmeye gayret gösteriyoruz. Taleplerinizi her zaman bizlere iletebilirsiniz. Ne yapılması gerekiyorsa birlikte çözüm üreteceğiz” açıklamasında bulundu.

Tokat Valisi Cevdet Can’la birlikte Organize Sanayi Bölgesinde 2007’den beri birçok ulusal markaya 170 çalışanı ile gömlek imal eden Yüce Tekstil firmasını ziyaret eden Başkan Eroğlu, “Şehrimizdeki insanımıza aş veren tüm firmalarımızın yanında olacağız” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Bayramiç Belediyesi soğuk hava deposu hizmete girdi