Ana SayfaGündemBaşkent 153 Ekipleri Bir Annenin Dileğini Gerçekleştirdi

Başkent 153 Ekipleri Bir Annenin Dileğini Gerçekleştirdi

Başkent 153  ekiplerine talepte bulunan Firdevs Kırkurt’un evine ziyaret ettiler. 11 aylık bebeğine sünnet kıyafeti hediye edildi.Vatandaşın her türlü şikayet ve talebini 7/24 esasıyla değerlendirerek çözüm üreten Ankara Büyükşehir Belediyesi “Başkent 153” ekipleri, bir annenin dileğini de gerçekleştirdi.

153 ekipleri Vatandaşlardan gelen şikayet, istek ve önerileri 7/24 esasına göre değerlendirmekte. Buna göre çözüm üreten Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkentli bir aileyi daha mutlu etti. Başkent 153 ekipleri, 11 aylık bebeği için sünnet kıyafeti talebinde bulunan Firdevs Kırkurt’un evine giderek sürpriz yaptı.

153

BİR ANNE VE ÇOCUK MUTLUYSA DÜNYA MUTLUDUR

Ekipleri karşısında görünce mutluluğunu gizleyemeyen anne Firdevs Kırkurt duygulu anlar yaşadı.Bir annenin isteğine duyarsız kalmayan ekip 11 aylık Enes’e sünnet kıyafeti hediye etti. 11 aylık bebeklerini sünnet ettirdiklerini ancak sünnet kıyafeti alamadıklarını belirten Firdevs Kırkurt, “Bana bu mutlu anı yaşattığı için Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne çok teşekkür ederim. Bizler için çok güzel bir anı olacak, her zaman sizleri hatırlayacağız” dedi.

NURHAK İYİDOĞAN

153 Tüm Vatandaşların Talepleri Dikkate Alıyor

Her yaş ve meslek grubundan gelen talepleri dikkate aldıklarını belirten Başkent 153 Koordinatörü Nurhak İyidoğan ise, “Başkent 153’e Firdevs hanımdan çocuğunun sünnetini gerçekleştirdi. Fakat ona sünnet kıyafeti giydirememenin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade eden bir mesaj geldi. Bizler de duyarsız kalamadık ,kalamadık. Vatandaşımızın mutluluğu için yardımcı olmak adına bu hediyeyi getirdik. Ne mutlu bize ki bir anne ve çocuğunun yüzünü güldürebildik” değerlendirmesinde bulundu.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER on Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci on Origami ile kağıttan mucizeler