Kocaeli’nin Darıca Belediyesince yürütülen “Her Daim Yüz Yüze” projesi ile vatandaşlar Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ile canlı bağlantı kuruyor.

Darıca Belediyesince, “Her Daim Yüz Yüze” adlı proje başlatıldı. Proje kapsamında Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, vatandaşlarla canlı bağlantı kuruyor. Proje kapsamında vatandaşlar değişik mahallelere kurulan ekranlara kişisel bilgilerini yazıp daha sonra kayıt butonuna basarak Başkan Karabacak’la canlı bağlantı yapıyorlar. Başkan Karabacak, teknolojinin imkanlarından faydalanarak ilçe halkıyla farklı bir mecrada yüz yüze görüşmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Proje ile günün her anında vatandaşlarla görüşme imkanı bulabildiklerini söyleyebilen Başkan Karabacak, “Göreve geldiğimiz 2004 yılından bu güne kadar her daim halkımızla iç içe olduk. Düğününde, cenazesinde, evlatlarını askere gönderirken, acı tatlı her anlarında onlarla birlikte olduk, olmaya devam ediyoruz. Bu projemizle birlikte de bulundukları mahallelerden teknolojinin de yardımıyla bizlerle canlı bağlantı yaparak duygu ve düşüncelerini, belediyemizin çalışmalarıyla ilgili istek ve taleplerini birinci ağızdan bizlere iletebiliyorlar” dedi.

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak
Facebook Yorumları
İnceleyin:  Zinciriye Sokak yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu