RÜZGAR SÖRFÜ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BU YIL “BEYLİKDÜZÜ”NDE YAPILACAKBEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ RÜZGAR SÖRFÜ ŞAMPİYONASI DÜZENLİYOR

“Türkiye Windsurf Freestyle ve Slalom Şampiyonası” bu yıl Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenlenecek. 19-24 Temmuz tarihleri arasında Gürpınar Sahili’nde yapılacak olan şampiyonada onlarca sporcu yarışacak. Vatandaşların da seyirci olabileceği yarışlarda görsel şölen yaşanacak.

Sörfçüler yelkenlerini rüzgara karşı bu kez Beylikdüzü’nde açacak. Beylikdüzü Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün organize ettiği “Türkiye Windsurf Freestyle ve Slalom Şampiyonası” bu yıl Beylikdüzü’nde yapılacak. Beylikdüzü, birbirinden değerli sörfçüleri ağırlayacak. Yelken Federasyonu tarafından görevlendirilen hakemlerin kontrolünde gerçekleşecek yarışlar 19-24 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.

Marmara Denizi’ne kıyısı olan ve sahil şeridiyle cazibe merkezi haline gelen Beylikdüzü, rüzgarın sörfle dansına sahne olacak. 19 Temmuz Salı günü yetişkin sporcuların yaptıracağı kayıtlarla başlayacak şampiyonada kıyasıya rekabetler sergilenecek. 20 Temmuz saat 11.30’da Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun açılış konuşmasıyla start verecek yarışlar ise 24 Temmuz Pazar günü ödüllerin verilmesiyle son bulacak.

????????????????????????????????????

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Uçuşlar yeniden başladı