Ana SayfaGündemBolu Belediyesi, 25 yıllık icraatları kitaplaştırdı

Bolu Belediyesi, 25 yıllık icraatları kitaplaştırdı

Bolu Belediyesi, kentte 1989-2014 yılları arasında görev yapmış 3 belediye başkanının icraatlarını, kentin geleceğine ışık tutması için kitaplaştırdı.

Bolu’da, Belediye Başkanı olarak 1989-1999 yılları arasında görev yapan Necdet Gören, 1999-2004 yılları arasında görev yapan Yüksel Ceylan ve 2004’den beridir görevde olan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın icraatlarının kitaplaştırıldı. “Son Çeyrek Yüzyılda İcraatlarıyla Bolu Belediyesi” isimli kitabın tanıtımı gerçekleştirildi. Kitabın tanıtım toplantısına eski başkanlar Necdet Gören ve Yüksel Ceylan da katıldı.

“Bolu’nun gelecekteki 50 yılını planladık”

Toplantıda konuşma yapan Bolu Belediye Başkanı Yılmaz, kitaba ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Yılmaz, “Son Çeyrek Yüzyılda İcraatlarıyla Bolu Belediyesi” kitabı, belediyenin son 25 yılından yola çıkarak, geleceğe ışık tutmak amacıyla hazırlandı. Bizden önceki Başkanlarımız Necdet Gören ve Yüksel Ceylan döneminde yapılan çalışmaların da konu edildiği kitapta, göreve geldiğimiz 2004 yılından bu yana Bolumuzu geleceğe taşımak için hizmet aşkı ile gerçekleştirdiğimiz projelerimizi bulabileceksiniz” diye konuştu.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER on Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci on Origami ile kağıttan mucizeler