Türkiye genelinden 428 genç sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen ve 5 gün süresince renkli görüntülerin yaşandığı Buz Hokeyi Minikler – Yıldızlar Türkiye Şampiyonası sona erdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu ile birlikte düzenlediği Buz Hokeyi Minikler – Yıldızlar Türkiye Şampiyonası sona erdi. İBB Silivrikapı Buz Pisti’nde düzenlenen ve startı 19 Haziran’da verilen şampiyonaya Türkiye genelinden yetenek vadeden toplam 428 genç sporcu katıldı. 3 farklı kategoride gerçekleştirilen turnuva, şampiyonluk için kıyasıy23062016_buzhokey_hbr_fta mücadele eden minik ve genç sporcuların renkli görüntülerine sahne oldu.

Beş gün boyunca toplam 45 maçın oynandığı Minikler Türkiye Şampiyonası’nda 4 grupta 10 takım mücadele etti. Yıldızlar A ve B Kategorisi Türkiye Şampiyonası’nda ise 2’şer grupta toplamda 14 takım yer aldı. İBB Silivrikapı Buz Pisti’ndeki Minik – Yıldız B ve Yıldız A Buz Hokeyi Türkiye Şampiyonası’nı ücretsiz izleyen sporseverler keyifli anlar yaşadılar.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Başkan Kamil Saka basın çalışanlarının gününü kutladı