Ana SayfaGündemMax Level 23 Nisan'da açılacak, çifte bayram yaşanacak

Max Level 23 Nisan’da açılacak, çifte bayram yaşanacak

Max Level 23 Nisan’da açılacak, çifte bayram yaşanacak.. JLL Türkiye tarafından yönetilen Başkentin gözde alışveriş merkezi Next Level AVM’de hayata geçirilen ve Ziraat İşletme Yönetimi tarafından işletilen yeni nesil aile ve çocuk eğlence merkezi Max Level’ın açılışı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gerçekleştirilecek.

6.000 metrekare büyüklüğünde bir alanda, uzun, titiz ve detaylı çalışmalar neticesinde kurulan merkez, sadece oyun ve eğlence değil; en son teknolojilerle donatılmış bölüm ve kurgularıyla eğitim alanında da çocuklara önemli katkılar sağlayacak.

Bu 23 Nisan çifte bayram

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutlamaya hazırlanan minikler için Max Level’ın açılışı bayram heyecanını ikiye katlayacak. Çok kapsamlı ve farklı temalarla, en yeni teknolojilerle donatılmış, farklı dünyalara kapı aralayan merkezde açılış için renkli karakterler de eğlencenin dozunu artıracak, bu bayramı unutulmaz kılacak. Bununla birlikte misafirler özel kampanyalardan da faydalanacak.

Eğitim, teknoloji, eğlence bir arada

Eğitim, teknoloji ve eğlencenin bir arada sunulacağı Max Level, çocukların hayatına yeni bir soluk getirecek; sadece Başkentlilerin değil, tüm Anadolu’nun uğrak noktası haline gelecek. Ailelerin çocuklarıyla birlikte hem verimli hem de eğlenceli zaman geçirebileceği, sanal gerçeklik teknolojisiyle eşsiz aktiviteleri deneyimleyebileceği merkez, sanatsal içeriklerden çocuk gelişimini destekleyen atölye çalışmalarına; eğlenceli oyunlardan, bilim ve teknolojiye kadar birbirinden farklı temaları ile Anadolu’nun en zengin eğlence merkezi olacak.

Maksimum eğlence

Yaş gruplarına göre, en uygun oyun alanları ve materyallerin özenle seçildiği, gerçekleşecek aktiviteler ve sosyal etkinliklerin uzman görüşleri doğrultusunda hazırlandığı, personelin özel pedagojik eğitimlerden geçirildiği Max Level, çok titiz bir çalışma neticesinde hazırlanmış.

Max Level, oyun, teknoloji, eğitim ve eğlencenin iç içe geçtiği, sayısız alternatifle büyük küçük her misafirine yeni bir dünyanın kapasını açarak “oyundan büyük işler” sloganıyla maksimum eğlence yaşatacak.

Özelkalem Türkiye’nin Yerel Yönetim Ağı

Özelkalem Dergisi 15. Yıl Özel Sayısı’nı Gururla Sunar..  ►Abone ol

►İzle Türkiye!  ►Abone ol

Özelkalem tv Türkiye’nin ilk yerel yönetim televizyonu Özelkalem.tv, yerel yönetimlerin tarafsız, yaygın, katılımcı, etkin mecrası olmak üzere kuruldu. Bütün yerel yöneticilerin kendi televizyonu gibi görebileceği, bütün kentlerin kendini gösterebileceği bir televizyon kanalı. #özelkalem#yerelyönetim#belediyebaşkanları

 

Sosyal medyada bizi takip edin: ►Instagram: https://www.instagram.com/ozelkalemde… ►Twitter: https://twitter.com/ozelkalemdergi ►Facebook: https://www.facebook.com/ozelkalemdergi/

Özelkalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri Başvuru için: https://yerelyonetimodulleri.com/ #özelkalemdergisiyerelyönetimödülleri

Güzel Bir Türkiye Instagram: https://www.instagram.com/guzelbirtur

Resmi web sitesi: http://guzelbirturkiye.com/

Erengül Bilenser Özelkalem Yerel Yönetim Ağı Kurucusu

►Instagram: https://www.instagram.com/erengulbile

►Twitter: https://twitter.com/ebilenser

►Linkedin: https://www.linkedin.com/in/erengul-b

►erengulbilenser@epr.com.tr

Hibya Haber Ajansı

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER Açık Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci Açık Origami ile kağıttan mucizeler
Araç çubuğuna atla