İnegöl Belediyesi ve Hadim AVM işbirliğinde düzenlenen Uçurtma Şenliğinde, çocuklar ve gençler kendi elleri ile yaptıkları birbirinden güzel uçurtmaları gökyüzünde dalgalandırarak eğlendiler.


4798_01468845856

Hadim AVM ve İnegöl Belediyesi işbirliğinde düzenlenen geleneksel hale getirilen 10. Uçurtma Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Uçurtmaların birbiriyle kıyasıya yarıştığı etkinlikte en büyük ve en güzel uçurtmaların sahipleri ödüllendirildi.

“ALLAH BİRLİĞİMİZİ BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN”

Kültürpark içerisinde gerçekleştirilen, Kaymakam Ali Akça, Jandarma Komutanı Binbaşı Uğur Baş, Hadim AVM Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Salman´ın da katıldığı uçurtma şenliğinde konuşan Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Uçurtma Şenliği sponsoru Hadim Alışveriş Merkezilerine ve sahibi Ayhan Salman´a teşekkür ederek, “Bazı olaylar vardır sözün bittiği yerdir. Ülkemiz iki gündür ilginç bir dönemden geçiyor. Millet iradesine, gecesini gündüzünü katanlara darbe vurmaya çalıştılar. Hamdolsun belki de dünyada bir ilk gerçekleşti, darbeyi darbe ile milletin kendisi önledi. Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. Özellikle anne ve babalara tavsiye ediyorum. Hiç kimse anne ve babadan daha fazla ilgili olamaz. Hiç kimseyi daha fazla sevemez. Anne ve babalar daha fazla takipçi olmalılar. Kişisel gelişimi, ahlakı, geleceği ile ilgili olmalılar. Bu tür aktivitelerle de onları buluşturalım. Sosyal faaliyetlerde bulunmasına yardımcı olalım. Belediyespor´un yaz spor okulları başlıyor. Diğer STK´ların yaz kursları var. Oralara gönderelim” dedi.

 

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Düzce Belediyesi başkan yardımcıları istifa etti