İzmit Belediyesi, Yeşilova Mahallesi’nde benzin istasyonu açtı.Gündoğdu yolu üzerindeki GO Petrol İstasyonu’nun açılışına İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın yanı sıra AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, KASFK Başkanı Murat Aydın, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, Kocaeli Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, İzmit Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan, muhtarlar, STK Başkanları ve vatandaşlar katıldı. 4 adet pompanın bulunduğu benzin istasyonunda benzin, motorin ve LPG satışının yanı sıra yağ değişimi, oto yıkama ve markette bulunuyor. Belediyenin SARBAŞ şirketince çalıştırılacak olan istasyonda 11 kişinin çalıştığı kaydedildi.

izmit-11 milyon 350 bin liraya mal olan yeni nesil akaryakıt istasyonu GO Petrol’ün açılışında konuşan Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, “Kocaeli ve İzmit’imizin her alanda güzelleştiğini görmek bizi mutlu ediyor. Genel ve yerel yönetimdeki istikrar sürdükçe ülke ve kentimizi daha güzel yarınlara hazırlayacağımızdan eminiz. Hedeflerimizi hep daha ileriye taşımalıyız. Gayemiz geleceğe büyük bir Türkiye bırakmaktır. İşimize dört elle sarılmaya devam ediyoruz. İzmit Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan ve ekibine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da yaptığı konuşmada, “İzmit Belediyesi olarak birçok alanda Türkiye’ye örnek projeler yaptık. Herkesin belediyesi ve herkesin belediye başkanı anlayışıyla çalışıyoruz. Tek beklentimiz, hayır duası ve hoş bir seda bırakmaktır. Belediyemizin iki tane şirketi var ve tıkır tıkır başarıyla çalışıyor. Akaryakıtta kim ne kadar ucuz veriyorsa biz bir puan altında vereceğiz. Bunları yaparken tabi ki milletin kuruşunu ziyan etmiyoruz. Haramı helali bilerek çalışıyoruz” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Şizofreni hastaları farkındalık için "Bir Ses, Bir Işık" diyecek