Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, belediye olarak “Dövizini bozdur, ülkene sahip çık” kampanyası başlattıklarını söyledi.

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, belediye olarak “Dövizini bozdur, ülkene sahip çık” kampanyası başlattıklarını söyledi.

Belediye olarak kampanyayı vatandaşlara duyurabilmek için şehrin dört bir tarafında bulunan bilbordlara “Dövizini bozdur, ülkene sahip çık” afişleri astırdıklarını ifade edenBelediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, “15 Temmuz’da hain Fetullahçı gruplar ile hain terör örgütleri hepsi birlikte ülkenin geleceğine ipotek koyup ülkeyi parçalamak, ülkeyi bölmek ve milleti darmadağın etmek için her türlü çabayı sarf ettiler. Ama Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızla birlikte milletimiz, milletin iradesine sahip çıkarak dik durdu. Başını öne eğdirmedi. Ülkemizin hak ettiği yere ulaşması için her türlü desteği Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızla verdik. Böyle olunca darbeyi başaramayan Fetullahçı hainler ve içerideki işbirlikçileri, sosyal, ekonomik gelişimlerle ülkenin geleceğini bozmaya çabalıyorlar. Avrupa Birliğinin yaptığını görüyoruz. Dünya’daki değişik ülkelerin tavır ve hareketlerini, Türkiye’nin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmaması için her türlü spekülasyonu yapıyorlar. Cumhurbaşkanımız tarafından ‘Dövizini bozdur, ülkene sahip çık’ kampanyası başlatıldı. Biz de Karaman Belediyesi olarak bu kampanyanın çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Eğer bir ülke yoksa, bizim de belediye başkanlığı yapacak bir şehrimiz yok. Bir ülke yoksa, sanayicilik yapacağımız bir sanayi alanımız yoktur. O zaman biz hep birlikte bu çağrıya sahip çıkalım. Bu çağrının şehrimize hızlı bir şekilde yayılması için belediye olarak kampanya yapıyoruz. Dövizinizi bozdurun ülkenize sahip çıkın diyoruz” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  İzmir, yatırım harcamalarını 27'ye katladı