BU YIL ‘KENT DİYALOGLARI’ TEMASIYLA ALTINCISI DÜZENLENECEK OLAN BURSA ULUSLARARASI FOTOĞRAF FESTİVALİ’NİN (INTERNATIONAL BURSA PHOTO FESTIVAL) FOTOĞRAF YARIŞMASI İÇİN BAŞVURULAR AÇILDI.
-KENT DİYALOGLARI TEMALI ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI BİRİNCİSİNE 4000 DOLAR, İKİNCİSİNE 3000 BİN DOLAR, ÜÇÜNCÜSÜNE İSE 2000 DOLAR VERİLECEK.22122_yarisma_afis_tr_201606241457

BURSA – 6. Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışması için müracaatlar başladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi ve BUFSAD işbirliğiyle bu yıl 6.’sı düzenlenecek olan ve küratörlüğünü Kamil Fırat’ın üstlendiği Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali (BursaFotoFest) kapsamında ‘Kent Diyalogları’ temalı fotoğraf yarışması gerçekleştiriliyor. Fotoğraf tutkunlarının www.bursaphotofest.org adresi üzerinden başvurabileceği uluslararası fotoğraf yarışması için son tarih ise 19 Ekim. Katılımcıların en fazla 4 fotoğrafla başvurabileceği yarışmanın jüri üyeliklerini ise Prof. Dr. Nihal Kafalı, Hasan Şenyüksel, Abdurrahman Antakyalı, Mustafa Bilge Satkın, Mahmut Turunç, Osman Önder ve Meral Kuru yapıyor. Uluslararası kurallara göre düzenlenen BursaFotoFest yarışmasının patronaj numarası ‘Global Photographic Union’ (GPU) tarafından veriliyor.

Yarışma ödülleri ise şu şekilde;

Birincilik Ödülü: GPU Altın Madalya + 4000 $ Dolar + BursaFotoFest Madalyası
İkincilik Ödülü: GPU Gümüş Madalya + 3000 $ Dolar + BursaFotoFest Madalyası
Üçüncülük Ödülü: GPU Bronz Madalya + 2000 $ Dolar + BursaFotoFest Madalyası
Mansiyon (6 adet): GPU Mansiyon Ödülü Belgesi + 500 $ Dolar + BursaFotoFest Madalyası
Yarışma Özel Ödülü (10 adet): BursaFotoFest Madalyası

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Akçakoca Belediyesi, 'Cittaslow' ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı