Özelkalem Başkan Çerçioğlu Didimli kadınlara seslendi.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Didimli kadınlar ile bir araya geldi. Didimli kadın seçmenler önümüzdeki yerel seçimde de tam destek vereceklerini söyledi. Didimli kadınların desteği ile mutlu olduğunu dile getiren Başkan Çerçioğlu “Biz kadınlar gücümüzü birleştirerek güzel bir gelecek inşa edeceğiz” diye konuştu.

Didim Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen buluşmada ellerinde destek pankartları ve bayraklar ile yüzlerce kadın Başkan Çerçioğlu’nu karşıladı. Başkan Çerçioğlu, kendisine her zaman destek veren ve desteklemeye devam edeceğini belirten kadınlara teşekkür etti. CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak, CHP Didim İlçe Kadın Kolları Başkanı Figen Çakmakgil Özlem Çerçioğlu’na eşlik etti.  

Didimli kadın seçmenlerine seslenen Başkan Çerçioğlu “50 yılda yapılmayan hizmetleri 5 yılda Büyükşehir Belediyesi olarak gerçekleştirdik. Çünkü bizler Aydın’ı, Didim’i çok seviyoruz. Her zaman ihtiyaç sahibi olan vatandaşın yanında olduk olmaya da devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Başkan Çerçioğlu “Sizlere çok güveniyorum, biz kadınlar güç birliği içindeyken daha güzel bir gelecek inşa edeceğiz. Didim’de bir kez daha gördük ki kadınların artık siyasette de yeri var” diye konuştu.

Başkan Çerçioğlu ve Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’la dayanışma yürüyüşü gerçekleştirdi.

Yüzlerce kadın toplantı sonrasında Başkan Çerçioğlu ve Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’la dayanışma yürüyüşü gerçekleştirdi. Yürüyüşte yüzlerce kadın hep bir ağızdan Başkan Çerçioğlu’na destek sloganları attı.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Başkan Hayri İnönü, yolsuzluk iddialarına yanıt verdi