CIOFF (Uluslararası Folklor Festivalleri ve Geleneksel Sanatlar Konseyi) Türkiye tarafından düzenlenen ‘Hizmet ve Başarı Ödülleri’nde Pendik Belediyesine ‘Türk ve Dünya Kültürüne Hizmet Ödülü’ verildi.

CIOFF (Uluslararası Folklor Festivalleri ve Geleneksel Sanatlar Konseyi) Türkiye tarafından düzenlenen ‘Hizmet ve Başarı Ödülleri’   7 kategoride sahiplerini buldu.  Pendik Belediyesi, ‘Türk ve Dünya Kültürüne Hizmet Ödülü’ne layık görüldü. Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, ödülü Geleneksel Sanatçılar Buluşmasının kapanış programında CIOFF Türkiye Başkanı Savaş Tuğsavul’dan aldı.

Hizmet ödülünün yanı sıra Pendik Belediyesine bir de teşekkür beratı takdim edildi. Beratta; “Türk ve dünya kültürü konusunda uzun yıllar yapmış olduğunuz başarılı çalışmalar ülkemizin ve kültürümüzün tanıtılmasına yardımcı olmuş, dünya barışına sevgi, dostluk, kardeşlik tohumları atılmasına katkı sağlamıştır.

CIOFF Türkiye üyesi olarak yapmış olduğunuz başarılı çalışmalarınızdan ve almış olduğunuz bu ödülden dolayı sizi tebrik eder, saygılarımızı sunarız.” ibarelerine yer verildi.

57f2224081e22_arc-0814

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Karatay Belediyesi kullanılmış maske ve eldivenleri topluyor