Ana SayfaÇarşamba OturumlarıProf. Dr. Cevat Geray ÖzelkalemTV'de anılacak

Prof. Dr. Cevat Geray ÖzelkalemTV’de anılacak

Türkiye’nin en iyi yerel yönetim ağı Özelkalem’in başlattığı Çarşamba Oturumları Kırsal Kalkınma konusuyla devam ediyor. 22 Temmuz Çarşamba günü ÖzelkalemTV Youtube kanalında canlı olarak yayınlanacak oturumda Prof. Dr. Cevat Geray da vefatının ikinci yılında anılacak.

Özelkalem Çarşamba Oturumları’yla fark yaratmaya devam ediyor. Alanında uzman kişilerin katılımıyla, kent sorunlarını ve çözüm önerilerini ekranlara taşıyan Çarşamba Oturumları’nda, 22 Temmuz Çarşamba günü 15-17 saatleri arasında Kırsal Kalkınma konusu masaya yatırılacak. ÖzelkalemTV Youtube sayfasından canlı olarak yayınlanacak olan oturumda bu hafta ayrıca, 23 Temmuz 2018’de kaybettiğimiz, kent bilimci, akademisyen ve Siyasal Bilgiler Fakültesi eski Dekanı Prof. Dr. Cevat Geray da anılacak. Prof. Dr. Geray’ın öğrencilerinin ve dostlarının da katılacağı yayında kıymetli akademisyenin Türkiye için yaptığı çalışmalar da tekrar hatırlatılacak. Geray, ayrıca 2 Temmuz 1993’te Sivas’ta Madımak Oteli’nden sağ kurtulanlar arasında yer almaktaydı.

Prof. Dr. Cevat Geray ÖzelkalemTV'de anılacak
Prof. Dr. Cevat Geray ÖzelkalemTV’de anılacak

Birbirinden değerli konuşmacılar

Kırsal Kalkınma konulu Çarşamba Oturumları’nın moderatörlüğü Ankara Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ruşen Keleş üstlenirken, Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Murat Karayalçın, Merkez Valisi Doç. Dr. Yusuf Erbay, Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden Prof. Dr. Can Hamamcı, Prof. Dr. Ayşegül Mengi, Bayburt Üniversitesi’nden Doç. Dr. Hayriye Şengün, emekli öğretim üyesi Dr. Hasan Hüseyin Doğan, Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve Ürgüp Belediye eski Başkanı Bekir Ödemiş konuşmacı olarak oturumda söz alacaklar.

Herkesi bu eşsiz oturumda buluşmak için 22 Temmuz Çarşamba günü saat 15’te, ÖzelkalemTV Youtube kanalına bekliyoruz.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER Açık Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci Açık Origami ile kağıttan mucizeler
Araç çubuğuna atla