beylikduzu

Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık, siyasi hedeflerini soran öğrencilere, “Tek siyasi hedefim Beylikdüzü’nde başarılı olmak ve insanların mutlu yaşamasını sağlamak” yanıtını verdi. 

Başkan Mehmet Murat Çalık, düzenli olarak gerçekleşen ve geleneksel hale gelen Halk Günü Toplantısı’nda vatandaşlarla bir araya geldi. İlçe halkı ile bire bir iletişim kurmak ve sorunlara yerinde, hızlı çözüm bulmak amacıyla düzenlenen toplantıya katılan vatandaşlar, taleplerini Başkan Çalık’a iletme imkânı buldu. Toplantıya katılan her vatandaşın istek, talep ve önerileri tek tek dinleyen Çalık, sorunlarına bizzat çözümler bulurken, talep ve önerileri de değerlendireceklerini kaydetti.

Konukları arasında öğrenciler de vardı

Her yaş grubundan vatandaşı ağırlayan Çalık’ın konukları arasında Büyükşehir İlkokulu öğrencileri de yer aldı. Öğrencilerle Beylikdüzü Belediyesi Meclis Salonu’nda bir araya gelen Çalık; yerel yönetimler ve yerel yöneticilerin görevleri hakkında oldukça verimli ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Özellikle çocuklar ve gençlerden ayrı bir enerji aldığını belirten Çalık, “Beylikdüzü’nde 350 bin vatandaşımız yaşıyor ama çocuklara karşı sorumluluğumuzun daha fazla olduğunu düşünüyorum” dedi.

Öğrenciler siyasi hedeflerini sordu

Öğrenciler, Beylikdüzü’ndeki kent yaşamıyla ilgili soru ve taleplerini Başkan Çalık’a iletti. Çalık ise çocukların sorularını yanıtladı. Siyasi hedeflerini soran öğrencilere Çalık, “Tek siyasi hedefim Beylikdüzü’nde başarılı olmak ve Beylikdüzü’nde insanların mutlu yaşamasını sağlamak. Tek hedefim bu” yanıtını verdi.

Başkan Çalık’ın makamında gerçekleşen toplantıda; başkan yardımcıları, birim müdürleri ve meclis üyeleri de hazır bulundu. Toplantıda talep ve sorunlar dışında, ‘Bizler Beylikdüzü için neler yapabiliriz?’ diyen vatandaşların sayısı da oldukça fazlaydı.

HALK GÜNÜ 3

 

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Beylikdüzü kuş yuvası ile doldu