Ana SayfaGündemTeknasyon Bilişim 500’de yine Mobil Uygulamalar kategori birincisi

Teknasyon Bilişim 500’de yine Mobil Uygulamalar kategori birincisi


Dijital dünyada attığı inovatif adımlarla globaldeki başarısını kanıtlayan Teknasyon, Türkiye’nin bilişim alanında en kapsamlı araştırması olan Bilişim 500 listesinde yer almasının yanı sıra, Türkiye Merkezli Üretici Yılın Mobil Uygulamalar kategorisinde ödül sahibi oldu.

Geliştirdiği mobil uygulamaları global ölçekte kullanıcılarla buluşturan, SaaS ürünlerini işletmelerin kullanımına sunan ve başarılı girişimleri yatırımlarla destekleyen çok yönlü bir teknoloji şirketi olan Teknasyon, bu yıl 23. kez gerçekleştirilen Bilişim 500 Araştırması’nda yine ilk 500 şirket arasına girmeyi başardı.

Geçtiğimiz senelerde de birçok ödül kazanan Teknasyon, bu yıl da Bilişim 500’de yer alırken, Yılın Mobil Uygulamalar kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Teknasyon Genel Müdürü Dilara Rassad Alkoç, Türkiye’nin en büyük 500 bilişim şirketinin arasında yer almaktan dolayı gurur duyduklarını belirterek şunları söyledi: “Teknasyon olarak, Bilişim 500’de tekrar yer aldığımız ve ödüllendirildiğimiz için mutluluk duyuyoruz. Geçtiğimiz yılı birçok yeni projeyi hayata geçirerek ve bunları birbirinden değerli ödüllerle taçlandırarak geçirdik. Uygulamalarımız ve SaaS ürünlerimizle tüm dünyada milyonlarca kişiye ulaşarak önemli başarılar yakaladık. Önümüzdeki dönemde de başarılarımıza yenilerini eklemeyi ve yurt dışında ülkemizi temsil etmeyi sürdüreceğiz.”

İlk Beşyüz Bilişim Şirketi tarafından her yıl hazırlanan Bilişim 500 araştırmasında, teknoloji sektöründe ciroları itibarıyla Türkiye’nin en büyük 500 şirketi genel ve faaliyet gösterdikleri kategorilere göre sıralanıyor.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER Açık Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci Açık Origami ile kağıttan mucizeler
Araç çubuğuna atla