Kırşehir Belediyesi Kırşehir’e yeşil alan kazandırma çalışmaları kapsamında Terme Caddesi’nde, Terme Şelale Park çalışmalarına hızla devam ediyor.

5500 m2 alana yapılan Terme Şelale Parkta ayrıca, termal suyun olduğu şelale etrafında 800 m2 havuz yapılacak ve bu havuz da insanlar ayaklarını suya sokup dinlenebilecek.

2300 m2 yeşil alanın bulunduğu parkın içerisinde; dinlenme ve oturma alanları için ayrı ayrı mekânlar oluşturuluyor. Böylelikle  Park içerisinde, hem dinlenecek hem de eğlenecek keyifli bir alan oluşturulmuş olacak.

Hem doğal güzelliği hem de oluşturduğumuz alanlarla, insanları büyüleyecek bir park daha yapıyoruz diye kaydeden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Doğal yapısına müdahale etmeden tasarladığımız projemizde dinlenme alanları, oturma alanları, havuz ve yeşil alanlar olacak. Kırşehir’de vatandaşlarımızın daha kaliteli vakit geçirmesi ve yeşil alanların artması için park çalışmalarımız devam ediyoruz. Hem arkadaşlarınızla hem de ailenizle güzel vakit geçireceğiniz bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu güne söz verdiğimiz bütün projeleri hayata geçirmek için çalışıyoruz. Yaptığımız her proje Kırşehir’i geliştirecek, değiştirecek ve sosyal anlamda alanlar katacak. Her proje için titizlikle çalışmalarımızı yapıyor, projelerimizi en kısa zamanda tamamlamaya çalışıyoruz.” 7cd376edfce9c0e

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Ümit Bahtiyar sanayicilere ‘Üreten Denizli Modeli’ni anlattı