MUDANYA BELEDİYESİ BİR İLKİ DAHA GERÇEKLEŞTİRDİ
“ÜCRETSİZ İNTERNET DÖRT BÖLGEDE HİZMETE GİRDİ”

Mudanya Belediyesi, yeni bir hizmete daha imza atarak kentin park ve yeşil alanlarını ücretsiz internet ile donatıyor. Üç bölgenin ardından Mütareke Meydanı’nda ücretsiz internet hizmeti faaliyete geçti.

Modern çağın gereklerini yakından takip eden ve yaşamı kolaylaştıran yenilikleri halkıyla buluşturan Mudanya Belediyesi, ilçede bir ilke daha imza atarak hayata geçirdiği ücretsiz internet projesine bir bölgeyi daha ilave etti. Mudanya Cumhuriyet Meydanı (İskele Meydanı), Güzelyalı Atatürk Meydanı (Atatürk Parkı) ve Tirilye Mahallesi’nden sonra Mudanya Mütareke Meydanı da ücretsiz internet uygulamasına kavuştu. Mudanya Belediyesi tarafından hayata geçirilen ücretsiz internet sayesinde telefon, bilgisayar ve benzeri cihazları kullananlar internet hizmetinden ücretsiz yararlanabilecek. Kullanıcıların interneti kesintisiz ve sorunsuz kullanabilmesi için kimlik bilgilerini hatasız olarak girmesi gerekirken, bir kullanıcı için günlük limit 500 MB olarak belirlendi. Özellikle gençler tarafından ilgiyle karşılanan uygulama, meydan ve parklara gelen çok sayıda vatandaş tarafından kullanılmaya başlandı.

“VERDİĞİMİZ SÖZLERİ TUTUYORUZ”
Verdikleri sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, internetin günümüz dünyasında önemli bir yer teşkil ettiğinin de altını çizerek, “Sosyal belediyecilik anlayışımız doğrultusunda yaptığımız hizmetlerimizle, özellikle gençlerimiz hızlı ve güvenli bir internet bağlantısına kavuştular” dedi. Türkyılmaz, halkın yoğun olduğu bölgelerde ücretsiz internet ağının yaygınlaşacağına da vurgu yaptı.
MÜTAREKE MEYDANI İNÖNÜ PARKI

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Kırşehirspor, belediyeye devredildi... Adı da değişecek...