Edirne Valisi Günay Özdemir ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Edirne Kitap Fuarı’nı ziyaret etti.

Kitap Fuarı’nı ziyaret eden Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne için çok önemli kazanımlarındimg_8780an biri olduğunu ifade ettiği Kitap Fuarı’na Edirne Valiliği olarak her zaman desteklediklerini belirtti. Edirne CHP Milletvekili Erdin Bircan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu ile birlikte yayınevlerinin stantlarını tek tek gezerek, yazarlarla sohbet eden Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve ekibine Kitap Fuarı çalışmaları için tebrik etti.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Halkı’nın daha ikinci günden Kitap Fuarı’na yoğun ilgi göstermesinin kendileri için gurur verici olduğunu ifade ederek, hafta içi okul öğrencilerinin fuara ulaşımını kolaylaştırmak için ücretsiz servisler kaldıracaklarını belirtti.

KİTAPSEVERLER UZUN KUYRUKLAR OLUŞTURDU

Edirne Belediyesi tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Kitap Fuarı’nın ikinci gününde Tuncay Özkan, Ahmet Ümit, İpek Ongun, Enver Şengül, Ayhan Tunca, Tekin Sayınbaş, Nazlı Eray, Göktuğ Canbaba ve Enis Berberoğlu kitaplarını okurları için imzaladı. Kitaplarını imzalatmak için saatlerce uzun kuyruklar oluşturan kitapseverler, severek okudukları kitapların yazarları ile buluşmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirttiler

Facebook Yorumları
İnceleyin:  POLONYA BAŞKONSOLOSU’NDAN BAŞKAN BAKICI’YA ZİYARET