Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler

Tokat’ın Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, kendisine gelen hediyeleri açık artırmayla satarak, elde ettiği 5 bin lirayı Mehmetçik Vakfı’na bağışladı.

Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK), Suriye’de terör örgütlerine yönelik başlattığı Zeytindalı operasyonuna destek verdi. Bekler, Afrin bölgesinde terör örgütlerine yönelik sürdürülen ‘Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak amacıyla ilçede düzenlenen “Şehitlerimiz ve Afrin için duada buluşuyoruz” programına katıldı. Bekler, programdan önce Mehmet Uzun Spor Salonunu girişinde kendisine gelen kalem, tabak, tablo gibi çeşitli hediyeleri açık artırmayla sattı.

Bekler, Belediye Başkanı olduğu günden bugüne kadar gelen hediyeleri açık artırmaya çıkardığını söyledi. Bekler, “Bu hediyeler her ne kadar bizim şahsımıza gelmiş olsa da, biz belediye başkanı olmasak bize bu hediyeler verilmemiş olacaktı. Bundan dolayı bizim buradaki hediyeleri kullanmamız mümkün değil. Bu hediyelerden elde edilen geliri Mehmetçik Vakfına bağışladık” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Tekirdağlı belediye başkanları, Mehmetçik için Afrin sınırına gitti