Büyükşehir Belediyesi’nin Manavgat’ta açtığı basketbol kursu büyük ilgi gördü. Kursun ilk gününde ücretsiz forma, şort ve spor çantası dağıtıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde düzenlediği basketbol kurslarına kayıt yaptıran öğrenciler ilk antrenmanlarını yaptı. İlk kurs gününde öğrencilere ücretsiz forma, şort ve spor çantası dağıtıldı. Öğrencileri aileleri de tribünlerden izleyerek yalnız bırakmadı. 75 öğrencinin kurslara kayıt yaptırdığını söyleyen kurs koçlarından Hasan Aşçı, derslerin Namık Karamancı Fen Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda, pazartesi ve çarşamba günleri yapılacağını belirtti.

HAFTADA İKİ GÜN

Aşçı “Basketbol kurslarımıza yoğun bir ilgi var. Kursa katılmak isteyen her öğrencimizin kurslarımızdan faydalanması için kayıtlarımızı yaz boyu devam ettirme kararı aldık. Kurslarımıza katılmak isteyen öğrencilerimiz başvurularını; Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinasyon Merkezi ve www.asatspor.com internet adresinden yapabilirler. Şuana kadar 75 öğrencimiz kayıt yaptırdı. Pazartesi ve çarşamba günü ikişerli gruplar halinde antrenman yapıyoruz. Sayı arttıkça gün ve antrenman sayımızı da arttıracağız” dedi.

Yıldız adayları ilk antrenmanlarını yaptı (3)

 

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Başkan Çiftçi, Tenis Şampiyonlarına Kupayı Verdi