Erengül Bilenser Güzel bir Türkiye
Erengül Bilenser - E'pr Yerel Yönetim Ajansı Kurucusu

“Zamana verdiğimiz değer, başarı veya başarısızlığımızı belirler” demiş Malcolm X. EPR Yerel Yönetim Ajansı’nı kurduğumuz ilk günden beri hem kendi zamanımıza hem de belediye başkanlarımız, reklamverenlerimiz, sponsorlarımız ve projelerimizin bel kemiği olan akademisyenlerimiz başta olmak üzere birlikte adım attığımız herkesin zamanına büyük önem verdik.

Zamandan hem çok şey öğrendik hem önemli dersler aldık hem de kendi zamanımıza ve başkalarının zamanına değer katmak için çok çabaladık.

Kentlerin zamanını çok önemsedik. Kentlerin daha güzel zamanlara yol alması için biz de bütün zamanımızı yerel yönetimler arasındaki iletişimi güçlendirmeye, belediye başkanlarının çalışmalarına odaklanmaya ve kentlerin bu zamandaki yatırımlarını tüm zamanların hafızasına kaydedecek işler yapmaya ayırdık.

Geride kalan zamana bakınca şimdi çok net görüyoruz ki EPR Yerel Yönetim Ajansı ve Özelkalem Dergisi olarak güzel bir Türkiye hayalimize doğru çok önemli bir mesafe kat ettik.

Bütün Türkiye adına yerel yöneticilerimize teşekkür etmenin simgesi haline gelen Özelkalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri Töreni’nin 10. yılına ulaştık. Törenin ilk yıllarından bu yana fotoğraflarını içeren albümlere bakmak, tam anlamıyla bir zaman makinesi yolculuğu gibi.

Bütün zamanımızı çok verimli çalışarak geçirebilmek ve işe ayırdığımız zamana karşılık yalnızca kendimiz için değil yerel yöneticilerimiz ve reklamverenlerimiz için de en güzel sonuçları alabilmek amacıyla 12 yıldır büyük gayret gösteriyoruz.

Güzel Bir Türkiye Kentsel Güzelleştirme Projesi’nde de çok önemli gelişmeler oluyor. Yakında buradan sizlerle de paylaşmaya hazırlanıyoruz.

Zaman geçiyor evet ama bize kalan eşsiz değerde ve güzellikte anılar var.

Hazırlıklarımızı büyük bir heyecanla sürdürdüğümüz Özelkalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri ’nin 10.sunu bu yıl erkene alınan seçimler nedeni ile Eylül ayına ertelemek zorunda kaldık. Uluslararası ve Yerel Yönetim Zirvesi olarak gerçekleşecek etkinliğe yurt dışından da pek çok belediye başkanı katılıyor.

İnceleyin:  Belediye Konservatuvarı’ndan Türk Tasavvuf Müziği Konseri

Gelecek sayımızda ülkemiz, bütün kentlerimiz ve hepimiz için güzel, huzurlu, keyifli zamanlarda görüşebilmek dileğiyle.

Facebook Yorumları