Ana SayfaKültür SanatFestival Şenlik23 Nisan hediyesi Pınar Kido’dan

23 Nisan hediyesi Pınar Kido’dan

23 Nisan hediyesi Pınar Kido’dan… Pınar Süt tarafından çocukların süt içmelerini keyifli hale getirerek lezzetin yanında eğlenceli ve öğretici bir dünya sunan Pınar Kido, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara özel çekiliş düzenliyor.

Türkiye’nin lider süt ve süt ürünleri üreticisi Pınar tarafından çocuklara özel üretilen besleyici ve lezzetli ürünlerin markası Pınar Kido, süte eğlence katmaya devam ediyor. @pinar_kido Instagram hesabı üzerinden düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel çekiliş ile katılanlar arasından 45 çocuğa bluetooth kulaklık ve enfes Pınar Kido çeşitlerinin yer aldığı Pınar Kido Paketi hediye ediyor.

Çekilişe katılmak için son tarih 20 Nisan

Pınar Kido Instagram ve Facebook hesabını ziyaret edenler çekiliş ile ilgili detaylı bilgi alabilecek ve çekilişe katılım koşullarını öğrenebilecek.  @pinar_kido Instagram hesabını takip ederek hesaptan paylaşılacak kampanya görselinin yer aldığı postu beğenen ve son olarak iki arkadaşını etiketleyen tüm çocuklar çekilişe katılım hakkı kazanacak. Çekilişe katılım hakkı 20 Nisan 2022 tarihinde 23.59’da sona erecek. Çekilişi kazanan 45 kişi 23 Nisan 2022 Cumartesi günü @pinar_kido Instagram hesabından açıklanacak ve bluetooth kulaklık ile Pınar Kido çeşitlerinin yer aldığı Pınar Kido Paketi kazanacak.

Süte eğlence katan Pınar Kido çeşitleri

En yenilikçi, en eğlenceli ve en renkli Kido dünyasını çocuklarla buluşturan Pınar Kido’nun 7 farklı çeşidi bulunuyor. Yeni kampanya filmi Kido-Pop ile çocukları eğlenceli bir dünyaya davet ederken aynı zamanda yenilenen ambalajları ve Kido ailesine yeni katılan çeşitleriyle çocuklarla buluşuyor. Pınar Süt’ten gelen lezzeti ile ayrışan ve Türkiye’nin ilk gerçek meyveli sütlerini üreten Pınar Kido, klasik çilek püreli, muz püreli ve kakaolu süt çeşitleri ve  laktoz intoleransı yüksek olan çocuklar için özel formülü ile sütün kolay hazmedilmesini sağlayan “Laktozsuz Kakaolu Kido”, Türkiye’de ilk ve tek olan “Pamuk Şeker Aromalı Kido” ve en sevilen aromalardan biri olan “Çikolatalı Kido” çeşitleriyle çocuklarla buluşuyor.

Özelkalem Haber Özelkalem Yerel Yönetim Ağı

Özelkalem Dergisi 15. yıl özel sayısı’nı gururla sunar!

İzle Türkiye! Özelkalem Tv Youtube

#özelkalemhaber #güzelbirtürkiye #güzelbirtürkiyemümkün

Hibya Haber Ajansı

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER on Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci on Origami ile kağıttan mucizeler