Ana SayfaEğitimAKILLIYIM ÇÜNKÜ TEKNOLOJİ BAĞIMLISI DEĞİLİM'' PROJESİ YAZ KURSLARI BAŞLADI

AKILLIYIM ÇÜNKÜ TEKNOLOJİ BAĞIMLISI DEĞİLİM” PROJESİ YAZ KURSLARI BAŞLADI

Bilecik Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından imzalanan protokol çerçevesinde uygulamaya konulan ”Akıllıyım Çünkü Teknoloji Bağımlısı Değilim” projesi yaz kursları başladı.

Bilecik Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü Koordinatörlüğünde gerçekleştirilen proje kapsamında yüzlerce öğrenci akıl ve zeka oyunlarında çeşitli etkinlikleri sergileyerek, yaz tatilini hem verimli hem de eğlenceli geçirecek.

Yaz Spor Okulları kapsamında sporun birçok alanında öğrencilere güzel imkanlar sunan Bilecik Belediyesi,  öğrencilerimizin faydasına olacak bir projeyi daha yaz mevsiminde uygulamaya koydu.

Daha önce okullarında yapmış oldukları başvuru formlarına göre kura usulü çekiliş ile isimleri belirlenen ilkokul ve ortaokul öğrencileri, Mahalle Konaklarımızda ve okullarda zeka oyunları kurslarına, okullar açılıncaya kadar katılım sağlayabilecekler.

Öğrencilerin kurs sonunda sertifika aldığı eğitimler, 25 Temmuz Pazartesi günü belirlenen okul ve mahalle konaklarında başladı.DSC_6250

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER Açık Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci Açık Origami ile kağıttan mucizeler
Araç çubuğuna atla