AK Parti’nin Anadolu Yakası ilçelerinin belediye başkanları, Ümraniye’de bir araya gelerek, projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

İstanbul’un Anadolu Yakası sınırları içerisinde bulunan AK Partili ilçe belediyelerinin başkanları, Ümraniye’de bir araya geldi. Her ay bir ilçede düzenlenen Anadolu Yakası Belediye Başkanları toplantısına, bu ay Ümraniye Belediyesi ev sahipliği yaptı. Toplantıda, bölgenin sorunları konuşulup, projelerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantı, Hekimbaşı Av Köşkü’nde gerçekleştirildi. Toplantıya, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Yerel Yönetimler İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ahmet Cin, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Habil Yazıcı, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu ve Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur katıldı.

Projeler ve çalışmaların istişare edildiği toplantıda, yerel yönetimler alanındaki yeni gelişmeler ve gündem değerlendirildi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  800 YILLIK KALE TURİZME KAZANDIRILIYOR