MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Isparta Belediyesi tarafından düzenlenen toplu açılış törenine katıldı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, bir dizi açılış ve temel atma töreni için Isparta’ya geldi. Karayolu ile kente gelen Bahçeli, MHP Isparta İl Teşkilatı tarafından karşılandı. Oluşan uzun kuyrukta kendisini bekleyen partililerle tek tek tokalaşan Bahçeli, daha sonra MHP’li Isparta Belediyesini ziyaret etti.

Basına kapalı gerçekleştirilen kısa süreli toplantının ardından Bahçeli, zabıtaları selamladı. Devlet Bahçeli, Belediye Caddesinden yürüyerek, Ispartalı girişimci kadınlar ve Isparta Belediyesi’nin desteği ile oluşturulan Elizi Mağazası’nın açılışını gerçekleştirdi.

9 tesisin açılışı yapıldı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Isparta’daki toplu açılış ve temel atma törenleri kapsamında Isparta Belediyesi Meclisi kararıyla kendi adının verildiği, toplam 15 milyon TL’ye mal olan Gökkubbe Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nin de aralarında bulunduğu 9 tesisin açılışını gerçekleştirdi. Gökkubbe’deki program toplu açılışı gerçekleştirilecek yatırımların tanıtım filminin izlenmesiyle başladı. Ardından Belediye Başkanı MHP’li Yusuf Ziya Günaydın kürsüye çıkarak açılışı gerçekleştirilecek tesislerin hikayesini anlattı.

“Isparta Belediyesi destan yazmıştır”

Devlet Bahçeli, gül diyarı Isparta’da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Isparta’ya yeni eserler kazandırıldığını kaydeden Bahçeli, “9 eserin 9 farklı yerde ve 9 Eylül’de açılması ayrı bir mana bulmuştur. Isparta Belediyesi 9 muhteşem eserle destan yazmıştır” dedi.

“Dün başaramadılar yine başaramayacaklar”

Türkiye’nin uzun yıllardan bu yana büyük bir terörizm tehdidi altında olduğunu kaydeden MHP Lideri Bahçeli, “Bin yıllık kardeşliğimizi bozmak isteyenler, vatanımızı elimizden almaya çalışanlar boş durmuyor. Türk’ün karşısına doğrudan çıkmaya cesaret edemeyen mihraklar terör örgütlerine verdikleri destekle Türkiye üzerindeki hesaplarını hayata geçirmeye çalışıyor. Bugün PKK, PYD, IŞİD vasıtasıyla geçmişte yapamadıklarını yapabileceklerini zannediyorlar. Ancak dün başaramadılar yine başaramayacaklar. Gücümüzün kaynağı Türk Milletidir” diye konuştu.

İnceleyin:  Seçim 2019 başladı… Liderler oylarını kullandı…

Konuşmaların ardından 9 tesisin toplu açılış ve temel atma töreni gerçekleştirildi. Tüm protokol platforma çıkarak kurdele kesti.

Facebook Yorumları