Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, hayatının en mutlu günlerinden birini yaşadı. Başkan Çetin, 4 çocuğundan en büyüğü olan Ece Çetin’in nikahını kıydı.

BAŞKAN ÇETİN: HERKESE NASİP OLMAZ

Başkan Soner Çetin, “Bir babanın, kendi kızının nikahını kıyması herkese nasip olmaz. Bunu bana geçtiğimiz aylarda kızının nikahını kıyan Seyhan Belediye Başkanımız Zeydan Karalar önermişti. Ben de Zeydan Bey’in tavsiyesine uyarak, kızım Ece ile oğlumuz Ogün’ün nikahını kıyacağım. Her gün 4-5 nikah kıyıyorum ama bu nikahın anlamı benim için çok büyük” dedi.

Kızı Ece Çetin ile damadı Ogün Öztürk’ün nikahını gerçekleştiren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, CHP Genel Başkan Yardımcıları Tekin Bingöl, Seyit Torun, Erdal Aksünger, Eski Genel başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, Eski Genel Sekreter ve PM Üyesi Hakkı Süha Okay, CHP PM Üyesi ve Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü,
Çukurova Kaymakamı Mehmet Ali Özkan ile Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın şahitlikleriyle kızını evlendirdi.

ONUR AKIN SAHNE ALDI

Merkez Çukurova İlçesi Karslılar Mahallesi’ndeki Park Zirve Tesisleri’nde gerçekleşen düğün törenine, Çevre ve Şehircilik eski Bakanı AK Parti Adana Milletvekili Fatmagül Demet Sarı, CHP Adana Milletvekilleri İbrahim Özdiş ve Aydın Uslupehlivan, Adana Baro Başkanı Veli Küçük te katıldı. Bürokrasi, siyaset, iş dünyası ve halkın davetli olduğu düğüne sürpriz yaparak katılan Türkiye’nin en büyük sanatçılarından Onur Akın da katılarak, genç çiftler için sahneye çıkarak sevilen türkülerini seslendirdi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkan Usta’nın kızının düğününe katıldı