Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, hizmetleri yerinde incelemeye devam ediyor. Başkan Kimyeci, şehir genelinde bulunan çöp konteynerlerinin bakım çalışmalarını denetledi.
cop-konteynerlerinin-bakimonarim-ve-dezenfekte-calismalari-2_1024x576 Başkan Kimyeci, şehir genelinde bulunan çöp konteynerlerinde bakım ve onarım çalışması gerçekleştirildiğini belirtti. Şehir genelinde bulunan çöp konteynerlerinin ayda 1 kere bakım ve onarımının yapıldığını belirten Başkan Kimyeci, vatandaşların sürekli kullandığı konteynerlerin çevre görüntüsünü bozmaması için çalışmaların düzenli olarak devam ettiğini ifade etti. 

Çöp Konteynerleri Dezenfekte Ediliyor

Başkan Kimyeci, şehir genelindeki 95 mahallede bulunan çöp konteynerlerinin dezenfekte çalışmalarını inceledi.

Şehrin her daim temiz olması için gece gündüz hizmetlerini sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Kimyeci, çöp toplama ve yıkama aracı ile çöp konteynerlerinin dezenfekte edildiğini belirtti. Başkan Kimyeci, haftada 1 gün rutin olarak devam eden hizmet kapsamında çöp konteynerlerinin basınçlı su ile dezenfekte edildiğini ifade etti. Başkan Kimyeci, tertemiz bir Antakya için sürdürülen temizlik hizmetlerinin düzenli olarak devam edeceğini belirtti.

Denetimler sırasında Başkan Kimyeci’ye Temizlik İşleri Müdürü Mustafa Şener eşlik etti.

 

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Alleben Göleti gösteriye hazırlanıyor