Karabağlar’ı katılımcı bir anlayışla yönetmeyi sürdüren Karabağlar Belediyesi, ilçede bulunan muhtarlara da destek olmayı sürdürüyor. Daha önce 58 mahalle muhtarlığının önemli bir bölümünün hizmet binalarını yenileyen ve klima taktıran Karabağlar Belediyesi, şimdi de binaları mobilya ürünleri ile donatıyor.

Muhtarlık ofislerinin fiziki koşullarının iyileştirilmesi ve muhtarların da Karabağlar halkına daha iyi ortamlarda hizmet verebilmesini amaçlayan belediye ekipleri, mobilya ürünleri dağıtmaya başladı. Makam masası, makam koltuğu, misafir sandalyesi, sehpa, dosya dolabından oluşan mobilya grubuyla hizmet binaları baştan aşağı yenilenecek.

Başkan Selvitopu her zaman yanımızda

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, mobilya grubu yenilenen Osman Aksüner Mahalle Muhtarı Murat Toprak ’ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında kısa bir konuşma yapan Muhtar Murat Toprak, belediyenin desteği sayesinde modern hizmet binalarına kavuştuklarını ifade ederek “ Bu çalışmalar bizden sonra gelenler için de Başkan Selvitopu döneminde yapılan hizmetler olarak gözükecek. Ayrıca vatandaşlara hizmet noktasında da Başkanımız ve çalışanları bizi hiç yalnız bırakmıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Katkılarımız hız kesmeden devam edecek

Muhtarların devletin mahalle bazındaki temsilcileri olduğunu belirten Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu da bugüne kadar muhtarlarla uyum ve iletişim içerisinde çalıştıklarını ifade etti ve “Vatandaşların sorunları muhtarlara geliyor, sizden de bizlere gelerek bu sorunları çözmeye çalışıyoruz. Bu nedenle muhtarlarımızı çalışma ve fiziki ortamlarının düzgün olması gerekir. Biz de belediye olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Yaptığımız yardım mütevazi ama anlamlı. Bundan sonra da bu katkılarımız hız kesmeden devam edecek.” diye konuştu.
img_7799

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Konak Belediye Başkanı Pekdaş: "Selin nedeni biriken sorunlar"