CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka

Balıkesir’in Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun dileklerini ileten Saka, belediye çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka, Kılıçdaroğlu’nu TBMM’ndeki makamında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Yeni dönem için başarı dileğinde bulunan Başkan Saka, belediye olarak gerçekleştirdikleri hizmetler ve planladıkları projeler hakkında bilgilendirmede bulundu. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu da, Edremitliler’e selamlarını gönderdi ve Başkan Saka’ya “Hizmetlerinizi takip ediyorum. Aynı şekilde çalışmaya devam” dedi.

Ziyaret sonrası değerlendirmede bulunan Başkan Saka, “Genel Başkanımız’a Edremit halkı adına geçmiş olsun dileklerimizi ileterek yeni dönem için başarılar diledik. Partimizi yerelden iktidara taşımak için, daha aydınlık yarınlar için partimizle omuz omuza çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Ziyarette CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm de hazır bulundu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  İBB Başkanı Uysal, yeni yıla personelle birlikte girdi