Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Demirspor yöneticileri ile birlikte Galatasaray’ın Antalya kampını ziyaret edip, gurur duyduğu hemşehrisini tebrik etti.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Fatih Terim’e Galatasaray Teknik Direktörü olmasından dolayı “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Başkan Sözlü, hemşehrisi Fatih Terim’e görevinde başarılar diledi. Ünlü teknik direktör ise Sarı-Kırmızılı kulübün imzalı formasını hediye etti.

Antalya’da ligin ikinci yarısına hazırlanan Galatasaray’ın kamp yaptığı oteli ziyaret eden Başkan Hüseyin Sözlü, Fatih Terim ile biraraya geldi. Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Murat Cevheribucak, Adana Demirspor Kulübü Başkanı Mehmet Gökoğlu, MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, Galatasaray Kulübü Genel Koordinatörü Fahri Yılmaz ve Adana Demirspor Yönetim Kurul Üyesi Mustafa İzgioğlu’nun eşlik ettiği ziyarette, futbol üzerine keyifli sohbetler yapıldı.

“Adana Demirspor’un yanındayız”

Fatih Terim ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü

Futbolculuk kariyerinde Adana Demirspor’da da top koşturan Fatih Terim, mavi-lacivertli kulüple ilgili gelişmeleri yakından takip ettiğini belirtti. Terim, Kulüp Başkanı Mehmet Gökoğlu’na dönerek “Başkanımız Hüseyin Sözlü transfer tabelasını açtırır, merak etmeyin. Adana benim memleketim. Adana Demirspor için tabiki biz de taşın altına elimizi koyacağız” dedi.

Sözlü ise, geçen hafta Adana Demirspor’un 78’inci kuruluş yıldönümü kutlamasında kulüp yönetimine yardımcı olacaklarını ve kentin güzide takımını desteklemeyi sürdüreceklerini vurguladı. Sözlü, Fatih Terim’le gurur duyduklarını, yeniden görev aldığı Galatasaray’da çok başarılı bir dönem geçireceğine inandığını dile getirdi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Adana'da toplu taşımaya ücretsiz internet geldi