İstanbul’un hızlı bir şekilde gelişip büyüyen ilçelerinden biri olan Beylikdüzü’nde yeni bir otobüs hattı daha hizmete girdi. Beylikdüzü Belediyesi ve İETT işbirliği ile planlanıp yürürlüğe sokulan 76 GM Gürpınar-Tiyap Metrobüs hattı Beylikdüzü halkı tarafından büyük ilgi görüyor.

76 GM Otobüs Hattı İle Trafik Rahatlatıldı

İlçe halkından gelen yoğun istek üzerine açılan otobüs hattı  bugün itibariyle hizmete açıldı. Beylikdüzü Belediyesi ilçe halkının hayatını kolaylaştıracak çözümler üretmeye devam ediyor. İETT işbirliğiyle yeni otobüs hattını hizmete açan belediye, artan nüfusa yönelik çözümü 76 GM Gürpınar-TÜYAP Metrobüs Hattı ile buldu.Mahalle muhtarlıklarından toplanan istekler doğrultusunda sefer sayılarının günden güne artacağı da söylendi. Bu sayede Beylikdüzü trafiğinin büyük ölüde rahatlayacağı belirtiliyor.

Yeni Hatlar Eklenerek, Sefer Sayıları Artırılacak

Su Ürünleri Hali, Hal Yolu, Yaşam Sk, Dereağzı Mah., Dede Korkut Cad., PTT, Siteler, Adnan Menderes Cad., Millet Cad., Hz. Hamza Camii, Günaydın, Cengiz Topel Cad., Belediye, Gürpınar Cad., Muhtarlık, Müminağa, Gürpınar, Yeşilkent, Çiçekbahçe, Yavuz Sultan Selim, Anadolu Cad., Mavikent, Parlamenterler Sit., Merhaba, Beylikdüzü Devlet Hastanesi, Beykent ve TÜYAP duraklarından geçen 76 GM hattının Gürpınar Su Ürünleri Hali’nden Hareket saatleri; 06:10, 07:00, 07:50, 08:40, 15:20, 16:20, 17:10 ve 18:10 olacak. TÜYAP Metrobüs durağından ise; 07:00, 07:50, 16:15, 17:15, 18:05 ve 19:05 saatlerinde hizmet verecek. Ayrıntılı bilgi için, www.beylikduzu.istanbul adresini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  İstanbul’da seçim manzaraları… Oyunu kullanmaya keçisiyle gitti…