Çanakkale’nin Biga Belediyesi tarafından “Hoşgeldin Bebeğim” partilerinin 4’üncüsü düzenlendi. Partiye, anneler bebekleriyle birlikte katılarak, yoğun ilgi gösterdi.

Biga Belediyesi tarafından “Hoşgeldin Bebeğim” partilerinin 4’üncüsü düzenlendi. Biga Belediyesi nikah salonu önündeki alanda gerçekleştirilen partiye, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, eşi Ruhan Işık ile birlikte katıldı. Başkan Işık, Biga’da 4 yıldır düzenledikleri ‘Hoşgeldin Bebeğim’ partisiyle birlikte ilçenin küçük bireylerine “merhaba” dediklerini belirtti.

“Bebekleri ve gençleri son derece önemsiyorum”

Belediye Başkanı Işık, “Günlük hayatın keşmekeşi içerisinden sıyrılıp miniklerimizle birlikte olmak bize de moral ve motivasyon oluyor. Ben çocukları ve gençleri son derece önemsiyorum. 2 kreş açtık. Çocuklarımız için çok sayıda etkinlik gerçekleştiriyoruz. Başka kreşler de açacağız. Çocuklarımızı geleceğe hazırlamak anlamında önemi işler gerçekleştiriyoruz. Benim de iki kızım var. Çocuk büyütmek çok zordur. Akşam çocuklarımızı kucağımıza almak, onlarla zaman geçirmek günün tüm yorgunluklarını unutturur. Bunu çok iyi biliyorum. Ben de çocuklarınızla sizlere sağlıklı ve mutlu ömürler diliyorum. Bol bol fotoğraf çektirin bugün. Çünkü büyüdüğünü anlamayacaksanız bile. Hepinize katıldığınız için teşekkür ederim” dedi.

Konuşmanın ardından pasta kesildi. Günün anısına çektirilen fotoğraflar, ailelere anında teslim edildi. Bebeklerin en güzel anlarını biriktirebilmeleri için ise albüm hediye edildi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  2500 yıllık Hierapolis Antik Kenti'nde kaplıca keyfi