#Zerosexism CLOSING EVENT !

#Zerosexism by Philippe Close proficiat Bianca Debaets 👏 🤝👍►FR #Zerosexism CLOSING EVENT ! Make sure to come and see us and bring all of your friends!17h00 : Lancement #BRUZZ de l'événement sur la #PlaceFlagey 17h30 : Concert #TyanaP & #JUICY ! 18h00 : #DJMIKIGOLD (#SupaflyCollective)____________________________________________________________________►NL #zerosexism SLOT EVENT ! Make sure to come and see us and bring all of your friends!17u: Lancering slotevent met #BRUZZ #Flageyplein 17u30: concerts #TyanaP & #Juicy! 18u: #DJMIKIGOL (#SupaflyCollective)#THEOVALOFFICE► www.zerosexism.brussels ► https://www.facebook.com/be.equal.be.brussels

Carl De Moncharline paylaştı: 22 Kasım 2018 Perşembe

Toplumda cinsiyet eşitliğini güçlendirmek, dünyanın her yerinde olduğu gibi Avrupa Birliği’nin başkentinde de öncelikli konulardan birini oluşturuyor. Bu amaçla, kamu hizmetinde çalışanlar arasında cinsiyet eşitsizliğini önlemek için yeni bir kampanya başlatıldı. Brüksel Belediye Başkanı Philippe Close, faaliyeti desteklemek amacıyla kendisi de kampanya tişörtünü giydi.

Brükselli kadınların% 86’sı, ısrarlı bakışlardan istenmeyen sorulara veya istenmeyen dokunmalara kadar en az bir tür cinsel taciz yaşamış bulunuyor. Ayrıca, son aylarda, özellikle sosyal ağlarda, cinsel taciz deneyimleri hakkında birçok örnek yayınlandı.

Bu kampanya 3 bölümden oluşuyor:

Bölüm 1
Brüksel’in cinsiyetçilik ve cinsel taciz konusundaki farkındalığını arttırmak amacıyla metropollerde bir poster kampanyası ve sosyal ağlar hakkında büyük bir çevrimiçi kampanya ve ayrımcılığın önlenmesi için somut araçların tasarımı.

Bölüm 2
Kampanya süresince eylemleri ve faaliyetleri desteklenecek olan Brüksel STKları ile işbirliğinin geliştirilmesi ve güçlendirilmesi.

Bölüm 3
Genel halkı ve vatandaşları dahil etmek için çekici ve yaratıcı bir tanıtım kapanış etkinliğinin organizasyonu.

Kampanya bağlantısı: http://equal.brussels/equal.brussels-lance-sa-nouvelle-campagne-zerosexism-

Haber: Fabrique A – Brüksel

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Engelliler için "Kapsayıcı Brüksel" kampanyası