Eskişehir Büyükşehir Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirdiği başarılı projelerle Türkiye’deki diğer belediyelere örnek olmaya devam ediyor.

Gerçekleştirdiği başarılı projeler ile dikkat çeken Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, kendine has sanat anlayışıyla düzenlediği peyzaj mimarisi ile diğer belediyelere örnek olmayı sürdürüyor. Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekiplerinin örnek teşkil eden titiz çalışmalarıyla ürettiği şehir mobilyalarını incelemek üzere Eskişehir’e gelen Çankaya Belediyesi yetkilileri Büyükşehir’e bağlı marangoz, boya, kaynak, polyester ve CNC atölyeleri ile Fidan Köklendirme Tesisi’ni gezdiler.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in sanat direktörlüğünde üretilen şehir mobilyalarını inceleyen ve çok beğendiklerini belirten Çankaya Belediyesi yetilileri, Eskişehir’deki örnekleri baz alarak kendi Belediyelerinde de uygulamaya koyacaklarını ifade edip gerçekleştirdikleri başarılı projelerinden dolayı Büyükşehir Belediyesi yetkililerini tebrik ettiler.

Facebook Yorumları