İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı’nın manevi ruhuna uygun hizmetlerle dolu bayram çalışması gerçekleştirerek, vatandaşların gönüllerini fethetti.

Ramazan Bayramı’ndan önce otogar ve hava limanlarında vatandaşları yolcu eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi, şehitlik, huzur evi, hastanelere gerçekleştirdiği ziyaretlerle gönülleri fethetti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Ramazan Bayramı boyunca çalışmalarına 7/24 devam etti. Ekipler, Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın selam ve tebriklerin ileterek, tatilie giden vatandaşları otogar ve hava limanlarından uğurladı. Ekipler, şahit ailelerini de unutmadı. Halkla İlişkiler Müdürlüğü ekipleri, arefe günü ve bayramın ilk günü Edirnekapı Şehitlik’te şehit ailelerinin bayramını kutladı. Şehit ailelerine ve gazilere özel etkinlikler bayram boyunca ev ziyaretleriyle devam etti.

Ekipler, bayramı hastanede karşılayan hastaları ve refakatçileri de yalnız bırakmadı. Ekipler, hastalara, refakatçilere, doktorlara ve sağlık çalışanlarına baklava ve özel hediyeler ile moral ziyareti gerçekleştirdi. Bayram boyunca özel ve anlamlı etkinlikler gerçekleştiren ekipler 7’den 70’e herkesin yüzünü güldürdü. Huzur evi ziyaretleri ile bayramda yakınlarının yolunu gözleyen huzur evi sakinlerinin yüzünü güldü. Bayram boyunca şehit çocukları ve yetim ve öksüzlere yönelik özel gezi düzenledi.

Vatandaşlar, gerçekleştirilen etkinlikler ve ziyaretlerden dolayı mutluluklarını dile getirdi. Vatandaşlar başta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkürlerini ilettiler.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Türkiye'nin Renkleri, 7 bölgeden farklı insan hikayelerini buluşturdu